26.09.2021, 15:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 10. kolejka • Sebastian

STS: 6.85 3.75 1.57

78

Gol dla Stomilu!
Strzelcem bramki PATRYK MIKITA.

Przydał się również napastnik na desancie. Wielka radość na stadionie, ponieważ po strzale Patryka Mikita gospodarze mają bezpieczną przewagę i niebawem powinni wzbogacić się o komplet punktów.

70

Strzelcem bramki ŁUKASZ MONETA.

Stomil coraz bliżej zdobycia kompletu punktów. Dwubramkowa zaliczka podopiecznych Adriana Stawskiego na 20 minut przed końcem podstawowego czasu. Łukasz Moneta oddał uderzenie do bramki Pawła Lenarcika zza linii pola karnego.

6

Strzelcem bramki JONATAN STRAUS.

Bardzo mocne otwarcie starcia w wykonaniu Stomilu Olsztyn. Po zaledwie kilku minutach ma czego bronić. Piłka w bramce Miedzianki i prowadzenie gospodarzy po strzale Jonatana Strausa. Wykorzystał on wrzutkę z rzutu wolnego.

3:0

finał (1:0)

Gole: 6. Straus, 70. Moneta, 78. Mikita

Kartki:   90+3. Reiman (OLS), 90+5. Spychała (OLS) – 90+1. Garcia (MLE)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 0:2. Foule: 11:13.

Stomil Olsztyn: Bąkowski – Remisz, Reiman, Straus, Żwir, Moneta (76. Czajka), Szabaciuk (55. Zych), Dampc, Tecław, Fundambu (90. Spychała), Mikita (90. Brdak).

Zmiany: Smug – Czajka, Spychała, Shibata, Zych, Simba, Ciechanowski, Galach, Brdak.

Miedź Legnica: Lenarcik – Martinez, Matuszek (44. Balcewicz), Mijusković, Aurtenetxe, Dominguez, Tront, Lehaire (78. Garcia), Garuch, Stróżyński (64. Bahaid), Makuch (78. Zapolnik).

Zmiany: Abramowicz – Bednarski, Zapolnik, Pojasek, Garcia, Balcewicz, Śliwa, Azikiewicz, Bahaid.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)