Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Kozak, na boisku pojawia się Sokół.

Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Bogusz.

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Klimczak.

Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Radecki.

77

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Moros Gracia za ostre przewinienie.

72

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski za przewinienie w niebezpiecznym dla łodzian miejscu.

71

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Janczukowicz, na boisku pojawia się Sajdak.

67

Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Nascimento.

67

Piotr Janczukowicz nie popisał się swoim przyjęciem futbolówki po bardzo starannym podaniu. W ten sposób zmarnował szansę na zdobycie prowadzenia dla gospodarzy. Pozycja była naprawdę dogodna!

54

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Nawotka, na boisku pojawia się Wolski.

46

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Rygaard, na boisku pojawia się Trąbka.

45+2

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rozwandowicz za ostre przewinienie.

42

Mocne uderzenie aktywnego Piotra Janczukowicza. Dostał on podanie prostopadłe i przeegzaminował Mateusza Kochalskiego próbą po ziemi. Po chwili jeszcze szansa po rzucie rożnym i nie wykorzystał jej Maciej Dąbrowski!

38

Gol dla ŁKS-u!
Strzelcem bramki RICARDINHO.

ŁKS dopadł przeciwnika już w pierwszej połowie. Ponownie trafienie po stałym fragmencie gry. Uderzenie Mikkela Rygaarda było powstrzymywane nieporadnie przez Mateusza Kochalskiego, co ułatwiło dobitkę Ricardinho.

34

Zablokowane uderzenie Piotra Janczukowicza na zakończenie indywidualnego ataku. Po tym rajdzie Sebastian Jarzębak przyznał łodzianom korner.

24

Tomasz Nawotka napomniany żółtą kartką za odłożone w czasie przewinienie.

19

Damian Jakubik napomniany żółtą kartką za przerwanie zagraniem ręką ataku łodzian.

8

Gol dla Radomiaka!
Strzelcem bramki MICHAŁ KAPUT.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michał Kaput oddał uderzenie z bliska do bramki. Radomiak jest na prowadzeniu po zaledwie kilku minutach spędzonych na boisku.

1:1

finał (1:1)

Gole: 38. Ricardinho – 8. Kaput

Kartki:   24. Nawotka (LKS), 45+2. Rozwandowicz (LKS), 72. Wolski (LKS), 77. Moros (LKS) – 19. Jakubik (RAM), 87. Nascimento (RAM)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 6:13. Spalone: 1:1. Foule: 16:17.

ŁKS Łódź: Malarz – Nawotka (54. Wolski, 85. Klimczak), Moros, Dąbrowski, Marciniak, Rozwandowicz, Pirulo, Dominguez, Rygaard (46. Trąbka), Janczukowicz (71. Sajdak), Ricardinho.

Zmiany: Arndt – Sobociński, Klimczak, Wolski, Gryszkiewicz, Trąbka, Sekulski, Sajdak, Srnić.

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, R. Rossi, Cichocki, Abramowicz, Kaput, Karwot, Leandro (67. Nascimento), Gąska (89. Bogusz), Kozak (89. Sokół), Angielski (80. Radecki).

Zmiany: Szpaderski – Bogusz, Świdzikowski, Banasiak, Radecki, Nascimento, Sirk, Mikita, Sokół.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)