28.04.2021, 17:40 • Stadion MOSiR, Łódź • 27. kolejka • Sebastian

38

Gol dla ŁKS-u!
Strzelcem bramki RICARDINHO.

ŁKS dopadł przeciwnika już w pierwszej połowie. Ponownie trafienie po stałym fragmencie gry. Uderzenie Mikkela Rygaarda było powstrzymywane nieporadnie przez Mateusza Kochalskiego, co ułatwiło dobitkę Ricardinho.

8

Gol dla Radomiaka!
Strzelcem bramki MICHAŁ KAPUT.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michał Kaput oddał uderzenie z bliska do bramki. Radomiak jest na prowadzeniu po zaledwie kilku minutach spędzonych na boisku.

1:1

finał (1:1)

Gole: 38. Ricardinho – 8. Kaput

Kartki:   24. Nawotka (LKS), 45+2. Rozwandowicz (LKS), 72. Wolski (LKS), 77. Moros (LKS) – 19. Jakubik (RAM), 87. Nascimento (RAM)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 6:13. Spalone: 1:1. Foule: 16:17.

ŁKS Łódź: Malarz – Nawotka (54. Wolski, 85. Klimczak), Moros, Dąbrowski, Marciniak, Rozwandowicz, Pirulo, Dominguez, Rygaard (46. Trąbka), Janczukowicz (71. Sajdak), Ricardinho.

Zmiany: Arndt – Sobociński, Klimczak, Wolski, Gryszkiewicz, Trąbka, Sekulski, Sajdak, Srnić.

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, R. Rossi, Cichocki, Abramowicz, Kaput, Karwot, Leandro (67. Nascimento), Gąska (89. Bogusz), Kozak (89. Sokół), Angielski (80. Radecki).

Zmiany: Szpaderski – Bogusz, Świdzikowski, Banasiak, Radecki, Nascimento, Sirk, Mikita, Sokół.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)