14.04.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 27. kolejka • Sebastian

Dawid Wolny napomniany żółtą kartką za utrudnianie przeciwnikom wznowienia gry.

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Gajda, na boisku pojawia się Więcek.

82

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Turek, na boisku pojawia się Mazurowski.

77

Wojciech Kalinowski podsumował kontratak beniaminka płaskim uderzeniem nieznacznie obok słupka w bramce Mikołaja Biegańskiego. Zrobiło się dużo miejsca na połowie dopiero co trafionych zawodników Skry Częstochowa!

76

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Gołębiowski, na boisku pojawia się Klisiewicz.

75

Gol dla Sokoła!
Strzelcem bramki TOMASZ GAJDA.

Piękne uderzenie zawodnika Sokoła Ostróda! Takie trafienia można oglądać długimi minutami i nie mogą się one znudzić. Potężnie kopnięta piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Mikołaja Biegańskiego!

69

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Mesjasz, na boisku pojawia się Kwencer.

66

Jakub Czajkowski napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

65

Druga po przerwie popisowa interwencja zaprezentowana przez Mikołaja Biegańskiego. Świetny refleks bramkarza przyjezdnych, który nie pozwolił Dawidowi Wolnemu na odzyskanie prowadzenia dla Sokoła Ostróda!

63

Karol Żwir napomniany żółtą kartką za przewinienie w kole środkowym.

56

Tomasz Gajda przeprowadził rajd na połowie przeciwnika i zakończył się on potężnym uderzeniem. Mikołaj Biegański znalazł się w odpowiednim miejscu i miał szczęście, że pomocnik Sokoła Ostróda oddał uderzenie praktycznie w środek bramki. Futbolówka sparowana na korner!

55

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Soszyński, na boisku pojawia się Zalewski.

47

Gol dla Skry!
Samobójcze trafienie zalicza KAROL ŻWIR.

Skra rozpoczęła mocnym uderzeniem drugą połowę meczu. Nie musiała ona pracować dłużej niż przez dwie akcje na wyrównanie, a ponadto mogła liczyć na pomoc przeciwnika. Karol Żwir w pierwszej połowie trafił do bramki przyjezdnych, a teraz pokonał własnego golkipera.

46

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Holik, na boisku pojawia się Milasius.

46

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Kazimierowicz, na boisku pojawia się Warnecki.

46

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Niedbała.

46

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Mozler, na boisku pojawia się Kalinowski.

41

Tomasz Gajda napomniany żółtą kartką za przewinienie na wysokości własnego pola karnego.

34

Pierwsza tak wymagająca wysiłku interwencja zaprezentowana przez Kacpra Trelowskiego. Poradził sobie wzorowo z uderzeniem i dodał pewności swoim kompanom z pola.

6

Strzelcem bramki KAROL ŻWIR.

Po przewinieniu na Karolu Turku gospodarze mieli rzut wolny na wysokości pola karnego Skry Częstochowa. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry zostało niefortunnie przedłużone przez zawodnika broniącego do Karola Żwira. Kapitan Sokoła Ostróda zmieścił futbolówkę przy bliższym słupku!

2:1

finał (1:0)

Gole: 6. Żwir, 75. Gajda – 47. Żwir (sam.)

Kartki:   41. Gajda (SOK), 63. Żwir (SOK), 66. Czajkowski (SOK), 90+1. Wolny (SOK)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:20.

Sokół Ostróda: Trelowski – Brzuzy, Żwir, Gajda (88. Więcek), Maj, Zimmer, Soszyński (55. Zalewski), Turek (82. Mazurowski), Mozler (46. Kalinowski), Wolny, Czajkowski.

Zmiany: Niezgoda – Mazurowski, Dobosz, Rugowski, Kalinowski, Zalewski, Więcek.

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz (69. Kwiencer), Sadowski, Holik (46. Milasius), Noiszewski, Kazimierowicz (46. Warnecki), Nocoń, Napora (46. Niedbała), Gołębiowski (76. Klisiewicz), Brusiło, Wojtyra.

Zmiany: Kos – Warnecki, Pietraszkiewicz, Klisiewicz, Rogala, Niebała, Smykowski, Milasius, Kwiencer.

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)