14.04.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 27. kolejka • Sebastian

75

Gol dla Sokoła!
Strzelcem bramki TOMASZ GAJDA.

Piękne uderzenie zawodnika Sokoła Ostróda! Takie trafienia można oglądać długimi minutami i nie mogą się one znudzić. Potężnie kopnięta piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Mikołaja Biegańskiego!

47

Gol dla Skry!
Samobójcze trafienie zalicza KAROL ŻWIR.

Skra rozpoczęła mocnym uderzeniem drugą połowę meczu. Nie musiała ona pracować dłużej niż przez dwie akcje na wyrównanie, a ponadto mogła liczyć na pomoc przeciwnika. Karol Żwir w pierwszej połowie trafił do bramki przyjezdnych, a teraz pokonał własnego golkipera.

6

Strzelcem bramki KAROL ŻWIR.

Po przewinieniu na Karolu Turku gospodarze mieli rzut wolny na wysokości pola karnego Skry Częstochowa. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry zostało niefortunnie przedłużone przez zawodnika broniącego do Karola Żwira. Kapitan Sokoła Ostróda zmieścił futbolówkę przy bliższym słupku!

2:1

finał (1:0)

Gole: 6. Żwir, 75. Gajda – 47. Żwir (sam.)

Kartki:   41. Gajda (SOK), 63. Żwir (SOK), 66. Czajkowski (SOK), 90+1. Wolny (SOK)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:20.

Sokół Ostróda: Trelowski – Brzuzy, Żwir, Gajda (88. Więcek), Maj, Zimmer, Soszyński (55. Zalewski), Turek (82. Mazurowski), Mozler (46. Kalinowski), Wolny, Czajkowski.

Zmiany: Niezgoda – Mazurowski, Dobosz, Rugowski, Kalinowski, Zalewski, Więcek.

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz (69. Kwiencer), Sadowski, Holik (46. Milasius), Noiszewski, Kazimierowicz (46. Warnecki), Nocoń, Napora (46. Niedbała), Gołębiowski (76. Klisiewicz), Brusiło, Wojtyra.

Zmiany: Kos – Warnecki, Pietraszkiewicz, Klisiewicz, Rogala, Niebała, Smykowski, Milasius, Kwiencer.

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)