Błękitni Stargard – Motor Lublin

1:1

finał (1:0)

17.03.2021, 14:00 • Stadion Miejski, Stargard • 22. kolejka • Mateusz

Spotkanie kończy się podziałem punktów. Ten wynik wydaje się być w miarę sprawiedliwy, choć – jak zostało wspomniane – w tej drugiej połowie lepsze wrażenie pozostawili po sobie goście. (15:51:30)

90+4

90+4

I w końcówce się to nie zmieni. Ostatnie chwile tego pojedynku już za nami!

90+3

W drugiej połowie częściej atakują zawodnicy Motoru Lublin, ale do tej pory nie byli w stanie zdobyć drugiej bramki.

90

Sędzia dorzucił jeszcze trzy minuty.

89

A jednak miejscowi szybko oddalili zagrożenie.

88

Rzut wolny dla Motoru. Może być groźnie, blisko do bramki!

87

Nieudany atak Błękitnych. Doszło do faulu.

85

Tempo wzrasta. Jedni i drudzy chcą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

84

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Bochniak, na boisku pojawia się Boniecki.

81

Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Pakulski, na boisku pojawia się Kunca.

80

Decydujące 10 minut!

79

Żółtą kartkę otrzymuje Grodzicki (Motor Lublin).

76

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Starzycki, na boisku pojawia się Walków.

74

Było groźnie. Błękitni stanęli przed szansą na gola, lecz ostatecznie nie zdołali zaskoczyć bramkarza Motoru.

73

Kusiński oddał strzał z dystansu, ale piłka nie zmierzyła w światło bramki. Totalne chybienie.

72

Była szansa na kontrę Błękitnych, ale ostatecznie wszystko spaliło na panewce.

71

Błękitni mogą teraz trochę odetchnąć. Odzyskali piłkę i mogą zaatakować.

70

Za około 20 minut wszystko będzie jasne. W tym momencie możliwy jest absolutnie każdy scenariusz.

68

Błękitni mają teraz mnóstwo pracy. Muszą się skupić na szczelnym bronieniu dostępu do swojej bramki.

67

Tymczasem lublinianie wywalczyli rzut wolny. Nie przyniosło im to jednak żadnych, nawet najmniejszych korzyści.

66

Kolejny korner dla gości. Gracze Motoru mocno teraz naciskają.

65

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Jagodziński, na boisku pojawia się Kusiński.

64

Trener gospodarzy decyduje się na zmiany. Zobaczymy, czym to zaowocuje.

63

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Niedojad, na boisku pojawia się Brzeziański.

62

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

61

Motor jakby zaczął przeważać. Wydaje się, że goście złapali wiatr w żagle.

60

Pół godziny do końca spotkania, a tymczasem mecz tak naprawdę rozpoczyna się od nowa!

59

Gol dla Motoru!
Strzelcem bramki DANIEL ŚWIDERSKI. Ładne uderzenie. Mamy wyrównanie!

57

Są próby, są natarcia, ale na razie brakuje kolejnych bramek.

55

Żółtą kartkę otrzymuje Kujawa (Błękitni Stargard).

54

Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Wójcik.

53

Próbują nacierać też gospodarze, lecz niewiele z tego wynika.

52

Najwidoczniej w ekipie z Lublina padły mocne słowa.

51

Widać, że teraz nieco aktywniejsi są przedstawiciele Motoru.

50

Kolejna próba gości, ale dobrze w defensywie rywale.

49

Ależ groźnie zaatakowali teraz zawodnicy Motoru. Zapachniało golem na 1:1.

48

Lublinianie starają się nacierać. Przed momentem jeden z nich był faulowany nieopodal pola karnego. Niebezpieczny rzut wolny!

47

Początek tej odsłony meczu przypomina takie piłkarskie szachy.

46

Ruszamy z drugą połową!

46

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Theus, na boisku pojawia się Sitkowski.

46

Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0. Generalnie jest to dość wyrównane spotkanie. Mieliśmy już trochę emocji, ale wierzymy, że druga partia tej rywalizacji będzie jeszcze bardziej interesująca!

45+1

45

Sędzia dorzucił jeszcze minutę.

45

Żółtą kartkę otrzymuje Theus (Błękitni Stargard).

44

Sporo takiej walki wręcz. Zawodnicy obu ekip absolutnie nie chcą odpuszczać.

42

Zakotłowało się w polu karnym Błękitnych. Skończyło się na tym, że goście będą egzekwować rzut rożny.

41

Tymczasem mamy korner dla Motoru.

41

Jeszcze pięć minut i zawodnicy zejdą do szatni na przerwę.

40

Motor próbuje odpowiedzieć, ale rywale dobrze organizują się w obronie.

38

Gol dla Błękitnych!
Strzelcem bramki DANIEL WAJSAK. Mamy otwarcie wyniku! Bardzo ładne uderzenie z okolic jedenastego metra. Motor musi odrabiać straty/

37

Rzut rożny dla gospodarzy. Za chwilę pójdzie dośrodkowanie w pole karne.

36

Czekamy, czekamy na rozwój sytuacji. Teraz próbują zaatakować Błękitni.

35

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Aktualnie natarcia obu ekip nie są zbyt udane

33

Na razie spotkanie jest wyrównane, w związku z tym śmiało można ocenić, że ten remis jest wynikiem sprawiedliwym.

32

Błękitni upatrują swej szansy na zagrożenie rywalom w ataku pozycyjnym.

31

Groźny strzał na bramkę Motoru! Finalnie jednak piłka nie zatrzepotała w siatce. Ależ to była okazja.

30

Kwadrans do końca pierwszej połowy. Czekamy na otwarcie wyniku.

28

Nieudana kontra gości.

27

Ależ ładnie zakręcił teraz Bochniak! Ostatecznie nie skierował jednak piłki do siatki.

26

Totalnie nieudane dośrodkowanie Pakulskiego. Piłka poszybowała prosto w objęcia Sasiaka.

25

Rzut wolny dla Motoru. Może być bardzo groźnie!

23

Starają się zaatakować Błękitni, lecz niewiele z tego wynika. Dobrze organizują się w defensywie zawodnicy Motoru Lublin.

22

Obecnie tempo gry nie porywa. Czekamy na rozwój wydarzeń i groźniejsze sytuacje.

21

Niecelny strzał Starzyckiego.

20

20 minut gry już za nami. Na razie mamy 0:0.

17

Teraz nieco więcej spokoju. Gra toczy się w okolicach środka boiska.

16

Andrzejewski szukał szansy na dośrodkowanie, ale jeden z obrońców Motoru wybił mu futbolówkę spod nóg.

15

Kolejny rzut rożny dla Błękitnych. Znów będzie go egzekwować Polkowski.

14

Do tej pory arbiter Różycki nie popełniał błędów. Dobrze prowadzi to spotkanie.

13

Warto wspomnieć, że dzisiejszy mecz prowadzi sędzia Albert Różycki.

12

Polkowski dośrodkował prosto na rękawice Madejskiego.

11

Pierwszy korner dla gospodarzy. Ciekawe czy coś im to da.

10

Polkowski zdecydował się na uderzenie z dystansu. Z trudem interweniował Sasiak. Korner.

9

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami padł wynik 2:2.

8

Michota wrzucał w pole karne, ale nic z tego nie wynikło. Świderski nie zdołał uderzyć, choć było blisko.

7

Teraz atakują goście.

5

Na razie spotkanie wygląda całkiem nieźle. Sporo akcji.

3

Początek meczu dość dynamiczny.

2

Żółtą kartkę otrzymuje Swędrowski (Motor Lublin).

1

Ruszamy z dzisiejszym spotkaniem. Liczymy na spore emocje!

1

Błękitni Stargard: Sasiak, Theus, Andrzejewski, Kujawa, Starzycki, Wajsak, Polkowski, Bochniak, Cywiński, Niedojad, Kaczmarek.

Rezerwowi: Weinzettel, Sitkowski, Ostrowski, Sawczak, Boniecki, Pelikan, Kwiatkowski, Walków, Brzeziański.

Motor Lublin: Madejski, Michota, Wawszczyk, Grodzicki, M. Król, Swędrowski, R. Król, Jagodziński, Pakulski, Ceglarz, Świderski.

Rezerwowi: Kiełpin, Ropski, Wójcik, Kumoch, Łukasik, Kunca, Kusiński..
Nasza relacja ruszy kilkanaście minut przed g. 14:00, kiedy to przedstawimy składy. Do usłyszenia!
Spotkanie Błękitnych z Motorem zapowiada się bardzo interesująco. Wydaje się, że większe szanse na triumf mają przyjezdni, ale miejscowych na pewno nie można skreślać.
W ostatnim meczu Błękitni pokonali na wyjeździe Wigry Suwałki 1:0. Motor Lublin natomiast wygrał z Olimpią Elbląg – padł taki sam rezultat.
Błękitni Stargard z kolei plasują się na miejscu czternastym. Ten zespół uzbierał o siedem "oczek" mniej, czyli 21 pkt.
Motor Lublin jest obecnie ósmą siłą pierwszoligowej tabeli. Na koncie tego zespołu widnieje 28 punktów.
Serdecznie zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki eWinner 2. Ligi. Błękitni Stargard zagrają z Motorem Lublin. Początek o 14:00.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.