2. Liga

Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice

0:2

finał (0:1)

17.03.2021, 15:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 22. kolejka • Jarek

Arbiter gwizdnął po raz ostatni! Chojniczanka Chojnice pokonała Znicza Pruszków 2:0 i umocniła swoją pozycję w tabeli. Dziękuję za uwagę! (16:53:11)

90+4

90+3

Faulował w ofensywie jeden z zawodników Znicza, pozbawiając tym samym miejscowych ostatniej szansy na przeprowadzenie akcji w tym meczu.

90+2

Gospodarze skutecznie przerwali akcję rywali i od razu ruszają z kontratakiem.

90+1

O trzy minuty został przedłużony mecz w Pruszkowie!

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Przy piłce na własnej połowie miejscowi.

88

Dwa uderzenia na bramkę Znicza w krótkim odstępie czasu. Najpierw skutecznie bronił Misztal, a drugi strzał okazał się niecelny.

86

Szybko wymieniają się podaniami zawodnicy Znicza. Czasu na zdobycie choćby honorowego gola zostaje jednak coraz mniej.

85

Rzut wolny dla Znicza w okolicach linii środkowej boiska.

83

Próbowali w jakiś sposób odpowiedzieć na ofensywę rywali przyjezdni, ale łatwo pozbyli się futbolówki.

81

Znów zabrakło dokładności gospodarzom w ofensywie. Nie spieszy się ze wznowieniem gry golkiper Chojniczanki.

80

Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

78

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Nowak.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Golański.

77

Radzą sobie chojniczanie z jeszcze jednym atakiem gospodarzy.

76

Kolejny raz nieskutecznie w ofensywie pruszkowianie.

74

Nie udało się miejscowym oddać celnego strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i rywale zaczną od bramki.

72

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Plaskowski.

71

Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Bardzo blisko końcowego triumfu są przyjezdni.

69

Gol dla Chojniczanki!
ADAM RYCZKOWSKI skutecznym egzekutorem jedenastki i przyjezdni prowadzą już dwiema bramkami!