17.03.2021, 13:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 22. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 6:11.
Rzuty rożne: 11:2.
Spalone: 3:1.
Faule: 18:22.
KKS 1925 Kalisz odniósł drugie wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Wieczorka była szczególnie niebezpieczna na początku meczu. Dzięki uderzeniom Nestora Gordillo oraz Michała Boreckiego objęła prowadzenie. Garbarnia walczyła o poprawienie wyniku i w drugiej połowie miała więcej do powiedzenia na boisku. Trafienie z rzutu wolnego Grzegorza Marszalika okazało się jedynym gospodarzy i zeszli oni z boiska pokonani 1:2 przez beniaminka z Wielkopolski.

90+5

90+4

Mateusz Majewski napomniany jeszcze żółtą kartką.

90+2

KKS 1925 Kalisz na połowie przeciwnika i stara się właśnie tam zarządzać odrobinę niespokojną w ostatnich minutach sytuacją na boisku.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89

Gol dla Garbarnii!
Strzelcem bramki GRZEGORZ MARSZALIK.

Trafienie do bramki kaliszan w końcówce podstawowego czasu, a to zapowiada emocje do ostatnich sekund meczu! Grzegorz Marszalik zmniejszył stratę do przeciwnika i KKS 1925 Kalisz nie może być już równie spokojny o wywalczenie kompletu punktów. Marszalik przymierzył prosto w okienko z rzutu wolnego.

88

Niebawem sędzia Dawid Bukowczan da znać zawodnikom, o ile minut przedłuży spotkanie.

87

Nieudane rozegranie rzutu wolnego i KKS 1925 Kalisz jest coraz bliżej zachowania czystego konta.

86

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Koczy.

86

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kaszuba, na boisku pojawia się Mickevics.

86

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem. Po niej gra zostanie wznowiona od rzutu wolnego przez podopiecznych Łukasza Surmy.

84

Aż 10 rzutów rożnych wykonywanych przez Garbarnię Kraków, ale nie potrafiła wykorzystać żadnego z nich do pokonania Michała Molendy.

82

Grzegorz Marszalik kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką przez Dawida Bukowczana.

81

Bartłomiej Putno napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

80

Pierwsza połowa była mocniej wypełniona sytuacjami podbramkowymi. KKS 1925 Kalisz nieco zamknął spotkanie po przerwie.

79

Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Kaszuba.

1:2

finał (0:2)

Gole: 89. Marszalik – 6. Gordillo, 27. Borecki

Kartki:   34. Kowalski (GRB), 58. Kołbon (GRB), 66. Masiuda (GRB), 82. Marszalik (GRB) – 32. Łuszkiewicz (KKL), 40. N. Zawistowski (KKL), 81. Putno (KKL), 90+4. Majewski (KKL)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 6:11. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 3:1. Foule: 18:22.

Garbarnia Kraków: Frątczak – Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Pająk (77. Surma), Kuczak, Kołbon (70. Duda), Marszalik, Radwanek (62. Górski), Feliks (62. Fidziukiewicz), Wacławek (46. Morys).

Zmiany: Kozioł – Duda, Górski, Morys, Malik, Rutkowski, Surma, Janik, Fidziukiewicz.

KKS 1925 Kalisz: Molenda – Waleńcik, Kendzia, Radzewicz, N. Zawistowski, Łuszkiewicz (79. Kaszuba, 86. Mickevics), Hołota, Mączyński, Borecki (79. Putno), Maćczak (74. Majewski), Gordillo (86. Koczy).

Zmiany: Krakowiak – Żytko, Kaszuba, Mickevics, Majewski, Koczy, Putno, Kamiński, Sabiłło.

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec)