Lech Poznań – Brøndby IF

1:0

finał (1:0)

26.06.2019, 19:00 • Opalenica • Mecz towarzyski • Jarek

Dobiegło końca spotkanie sparingowe w Opalenicy! Lech Poznań zwyciężył z duńskim Brondby 1:0. Dziękuję za uwagę! (20:49:31)

90+1

90

Przy piłce Brondby, ale Duńczykom raczej nie uda się przeprowadzić jakiejś ciekawszej akcji.

88

Zbliżamy się do końca pojedynku. Wydaje się, że za wiele już się tu nie wydarzy.

86

Zablokowany Żamaletdinow, ale utrzymują się w ataku Lechici.

85

Lech od autu na wysokości własnego pola karnego. Bardzo wysoko ustawieni są teraz przyjezdni.

82

Rozsądna gra Kolejorza, daleko od własnej bramki. Poznaniacy mają chrapkę na podwyższenie prowadzenia.

81

Żamaletdinow uprzedzony na lewym skrzydle po zagraniu od Kamińskiego. Wrzut z autu dla Lechitów.

78

Jakiegoś urazu doznał Puchacz i mamy krótką przerwę w grze.

76

Centra Makuszewskiego z prawego skrzydła, ale strzał głową Żamaletdinowa świetnie wybronił golkiper rywali!

75

Niewiele ciekawego dzieje się obecnie na boisku w Opalenicy.

73

Duńczycy wymieniają podania na własnej połowie boisko. Nie wychodzą teraz zbyt wysoko pod rywali Lechici.

72

Rzut rożny dla Lecha, ale bez większego zagrożenia pod bramką Brondby.

70

Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dwadzieścia minut. Cały czas utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Lecha Poznań.

68

Przebudzili się poznaniacy po nieco gorszym okresie. podopieczni Dariusza Żurawia atakują lewym skrzydłem.

66

Przerwa na uzupełnienie płynów.

66

Ależ niewiele brakowało, aby doszedł do piłki na szóstym metrze Amaral i skierował ją do bramki!

65

Niecelne dośrodkowanie w pole karne Lecha i przejmują piłkę defensorzy Kolejorza.

64

Częściej przy piłce znajdują się teraz przyjezdni. Czy Brondby będzie w stanie doprowadzić do wyrównania?

62

Niecelne uderzenie Kamińskiego z większej odległości i od bramki rozpocznie Schwabe.

60

Zablokowane dośrodkowanie Kostewycza i rzut rożny będą mieli Lechici.

58

Mendy ostro potraktował Kamińskiego w środkowej strefie boiska. Bolesne starcie.

58

56

Rogne skutecznie blokuje uderzenie jednego z rywali, ale cały czas muszą się bronić poznaniacy.

55

Długo budują swój atak na połowie Lecha Duńczycy.

53

Mogło być już 2:0! Kamiński nie zdołał jednak skierować piłki po zagraniu Skórasia!

51

Bardzo dobra okazja gości po błędzie Rogne, ale bez przykrych konsekwencji dla Lecha, gdyż po raz kolejny na posterunku stanął van der Vart!

50

Ciekawie zapowiadała się akcja Duńczyków, ale nieco przekombinowali zawodnicy Brondby.

49

Lechici od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

48

Moder z Kamińskim zagrali na małej przestrzeni w środku pola, po czym wycofali piłkę.

46

Kilka zmian w drużynie Lecha. W drugiej połowie na boisku zameldowali się Kamiński, Pleśnierowicz, Moder oraz Skóraś.

46

Po pierwszych trzech kwadransach Lech Poznań prowadzi z Brondby 1:0. Kibicom Kolejorza gra drużyny jak na razie może się podobać. Zobaczymy, jak będzie po przerwie. Zostańcie z nami!

45+1

45

Niecelnie na bramkę Lecha uderzał jeden z rywali. Z piątego metra wprowadzi piłkę do gry van der Hart.

43

Bardzo dobry przechwyt Muhara, który momentalnie uruchomił Jevticia. Grający z opaską kapitańską gracz Kolejorza zagrał w pole karne do Puchacza, którego strzał wybronił Schwabe!

43

Świetne zagranie Jevticia do Amarala, ale arbiter dopatrzył się ofsajdu.

41

Znakomicie atakują teraz Duńczycy, ale jakimś cudem płaskie uderzenie Ercega zahaczyło o nogę jednego z defensorów i minimalnie minęło słupek!

39

Rogne minimalnie chybił uderzając głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska!

39

Jeszcze jeden rzut rożny dla Lecha, tym razem z drugiej strony boiska.

37

Bardzo dobre uderzenie Tiby zza pola karnego, ale broni Schwabe! Jeszcze korner dla Lecha.

36

Walczą o wyrównującego gola przyjezdni, ale póki co nie stwarzają sobie zbyt wielu okazji.

35

Za darmo oddają piłkę rywalom poznaniacy, którzy jednak wcześniej umiejętnie poradzili sobie z pressingiem Duńczyków.

33

Dobrze zapowiadała się akcja Kolejorza, ale strzał Makuszewskiego zza pola karnego okazał się niecelny.

31

Zagranie Kostewycza zablokowane, ale będą mieli jeszcze rzut rożny Lechici.

29

Ruszyli poznaniacy z atakiem na lewym skrzydle, ale ostatecznie nie udało się oddać strzału na bramkę rywali.

27

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

25

Kolejna dobra interwencja golkipera Lecha na przedpolu.

22

Bardzo ładnie utrzymał się przy piłce Cywka, który po minięciu rywala został sfaulowany.

21

Lechici od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

19

Tibbling uderzał zza pola karnego, tor lotu piłki zmienił jeszcze Uhre i piłka wpadła do bramki. Gol nie zostaje jednak uznany, był ofsajd!

18

Cywka zagrał w pole karne do Amarala, ale Portugalczyk nie zdołał opanować futbolówki.

17

Erceg złapany na pozycji spalonej po podaniu od Tibblinga.

15

Mija piętnasta minuta sparingu w Opalenicy. Podopieczni Dariusza Żurawia spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

12

Zupełnie nieudane zagranie jednego z rywali i spokojnie łapie piłkę golkiper Lecha.

10

Gol dla Lecha!
Znakomity kontrakt Lecha Poznań! Ruszył z piłką Amaral, zagrał następnie w pole karne do TYMOTEUSZA PUCHACZA, który płaskim strzałem pokonuje golkipera rywali!

9

Bardzo dobrą interwencję w okolicach własnego pola karnego zanotował nowy nabytek Kolejorza – Crnomarković.

8

Nieudane dośrodkowanie Tiby i piłka wychodzi poza linię końcową.

6

Nieco częściej znajdują się obecnie przy piłce Duńczycy. Tym razem Brondby buduje atak lewą flanką.

4

Rogne zbyt lekko zagrywał teraz do bramkarza i jeden z rywali mógł przeciąć to zagranie. Na szczęście van der Hart przytomnie ruszył do piłki i wybił ją do boku.

3

Rogne głową odgrywa piłkę do van der Harta po akcji rywali prawym skrzydłem.

1

Dobry początek Lecha. Nie wykorzystał swojej okazji Jevtić, a po chwili strzał Amarala z woleja wybronił Schwabe.

1

Skład wyjściowe obu drużyn prezentują się następująco:

Lech Poznań:
van der Hart – Cywka, Rogne, Crnomarković, Kostewych – Muhar, Tiba – Makuszewski, Jevtić, Puchacz – Amaral

Brøndby IF:
Schwabe – Gammelby, Skipper, Hermannsson, Jung – Kaiser, Frendrup, Tibbling – Warming, Uhre, Erceg.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Składy obu ekip zaprezentujemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!
Poznaniacy są po mocnej przebudowie składu, czego przyczyną są ostatnie niepowodzenia ligowe i pucharowe. Ekipa Dariusza Żurawia wzmocniona została kilkoma zawodnikami z zagranicy, a także własnej Akademii.
Ciekawy mecz towarzyski czeka poznańskiego Lecha. Kolejorz, przygotowujący się do nowego sezonu w Opalenicy, zmierzy się z duńskim Brondby. Na naszym portalu przeprowadzimy relację "minuta po minucie" z tego spotkania!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.