Wisła Kraków – Radomiak Radom

2:1

finał (1:1)

26.06.2019, 18:30 • Warka • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Jarek)

Wisła Kraków zwycięża w swoim drugim sparingowym meczu tego zgrupowania. Wynik 2:1 z Radomiakiem może cieszyć, tym bardziej, że krakowianie odrabiali straty. Dziękuję za uwagę! (20:22:32)

90

89

Gol dla Wisły!
RAFAŁ BOGUSKI wyprowadza Białą Gwiazdę na prowadzenie!

76

Żółtą kartkę otrzymuje Klabnik (Radomiak Radom).

75

Niecelny strzał jednego z graczy Radomiaka i od bramki rozpoczną krakowianie. Piętnaście minut do końca spotkania.

52

Żółtą kartką upomniany Szot, który pojawił się na boisku w przerwie.

46

Do przerwy Wisła Kraków remisuje z Radomiakiem Radom 1:1. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

37

Biała Gwiazda doprowadza do wyrównania! Strzelcem bramki KRZYSZTOF DRZAZGA.

30

Pół godziny gry w Warce za nami. Na prowadzeniu Radomiak, który znajduje się obecnie w posiadaniu futbolówki.

11

Gol dla Radomiaka!
Pierwszoligowiec obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki RAFAŁ MAKOWSKI.

10

Rzut wolny dla Wiślaków niedaleko pola karnego rywali, ale ostatecznie radomianie zdołali się wybronić.

1

Znamy podstawowe jedenastki!

Wisła Kraków:
Buchalik – Klemenz, Burliga, Basha, Drzazga, Grabowski, Brożek, Wasilewski, Savicević, Kumah, Plewka

Radomiak Radom:
Kochalski – zawodnik testowany I, Grudniewski, Cichocki, Banasiak, Karwot, zawodnik testowany II, Makowski, Leandro, Michalski, zawodnik testowany III.
W Warce do kolejnego sezonu przygotowują się piłkarze Wisły Kraków. Biała Gwiazda w dzisiejszym sparingu zmierzy się ze świeżo upieczonym pierwszoligowcem – Radomiakiem Radom. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:30 i będziemy informować o zmianach stanu..