Lech Poznań – Brøndby IF

1:0

finał (1:0)

26.06.2019, 19:00 • Opalenica • Mecz towarzyski • Jarek

Dobiegło końca spotkanie sparingowe w Opalenicy! Lech Poznań zwyciężył z duńskim Brondby 1:0. Dziękuję za uwagę! (20:49:31)

90+1

90

Przy piłce Brondby, ale Duńczykom raczej nie uda się przeprowadzić jakiejś ciekawszej akcji.

88

Zbliżamy się do końca pojedynku. Wydaje się, że za wiele już się tu nie wydarzy.

86

Zablokowany Żamaletdinow, ale utrzymują się w ataku Lechici.

85

Lech od autu na wysokości własnego pola karnego. Bardzo wysoko ustawieni są teraz przyjezdni.

82

Rozsądna gra Kolejorza, daleko od własnej bramki. Poznaniacy mają chrapkę na podwyższenie prowadzenia.

81

Żamaletdinow uprzedzony na lewym skrzydle po zagraniu od Kamińskiego. Wrzut z autu dla Lechitów.

78

Jakiegoś urazu doznał Puchacz i mamy krótką przerwę w grze.

76

Centra Makuszewskiego z prawego skrzydła, ale strzał głową Żamaletdinowa świetnie wybronił golkiper rywali!

75

Niewiele ciekawego dzieje się obecnie na boisku w Opalenicy.

73

Duńczycy wymieniają podania na własnej połowie boisko. Nie wychodzą teraz zbyt wysoko pod rywali Lechici.

72

Rzut rożny dla Lecha, ale bez większego zagrożenia pod bramką Brondby.

70

Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dwadzieścia minut. Cały czas utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Lecha Poznań.

68

Przebudzili się poznaniacy po nieco gorszym okresie. podopieczni Dariusza Żurawia atakują lewym skrzydłem.

66

Przerwa na uzupełnienie płynów.

66

Ależ niewiele brakowało, aby doszedł do piłki na szóstym metrze Amaral i skierował ją do bramki!

65

Niecelne dośrodkowanie w pole karne Lecha i przejmują piłkę defensorzy Kolejorza.

64

Częściej przy piłce znajdują się teraz przyjezdni. Czy Brondby będzie w stanie doprowadzić do wyrównania?

62

Niecelne uderzenie Kamińskiego z większej odległości i od bramki rozpocznie Schwabe.