1:0
koniec po dogrywce (0:0)
16.08.2018, 20:45 • Turf Moor, Burnley • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Burnley F.C. – Istanbul Basaksehir
1:0
koniec po dogrywce (0:0)
Gole: 98. Cork
Kartki: 40. Long (BLY), 102. Gibson (BLY), 115. Ward (BLY) – 39. Kahveci (IBS), 117. Inler (IBS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 6:11. Spalone: 4:0. Foule: 21:17.
Burnley F.C.:
Hart – Bardsley, Gibson, Long, Taylor – Westwood (82. Cork) (C) – Lennon (58. Gudmundsson), Hendrick, Ward – Barnes, Vokes (82. Wood)
Zmiany: Legzdins – Lowton, Cork, Tarkowski, Gudmundsson, Wood, McNeil
Trener:
Istanbul Basaksehir:
Günok – Caiçara, Da Costa, Epureanu, Clichy – Tekdemir (93. Inler), Kahveci (108. Jojič), Belözoğlu (C) – Višća, Bajić (66. Adebayor), Frei (102. Napoleoni)
Zmiany: Babacan – Attamah, Adebayor, Napoleoni, Jojić, Uçar, Inler
Trener:
Sędziowie: István Kovács – Vasile Florin Marinescu, Ovidiu Artene (všichni Rumunsko)
Widownia:
1. mecz: Basaksehir - Burnley 0:0
Kajrat – Ołomuniec 16:00 1:2
Progres – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm 17:30 5:0
HJK – Olimpija 18:00 1:4
Craiova – RB Lipsk 18:30 1:1
Kopenhaga – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Hapoel BS 19:00 3:1
Midtjylland – The New Saints 19:00 3:1
Suduva – Spartaks 19:00 0:0
Cluj – Alaszkert 19:00 5:0
Żalgiris – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo M. • koniec po dogrywce 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi T.A. – Piunik 19:30 2:1
Dinamo Br. – Apollon 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski – Łudogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak S. 20:00 2:1
Basel – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech P. – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – AS Trencin 20:30 1:1
Rapid – Slovan 20:30 4:0
FCSB – Hajduk 20:30 2:1
Partizan – Nordsjælland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Basaksehir • koniec po dogrywce 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Sheriff 21:00 2:1
Braga – Zoria 21:30 2:2
120+3
120+2
117
115
108
106
105+2
102
102
98
98. Cork (BLY) - 1:0
98
Strzelcem bramki CORK.
93
91
90+4
82
82
66
58
46
45+3
40
39
1