Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

F91 Dudelange – Legia Warszawa

2:2

finał (2:1)

16.08.2018, 20:00 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • 3 runda kwalifikacyjna • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (21:59:51)

Przygoda Legii w pucharach dobiegła końca. Od wyniku 0:2 w tym spotkaniu udało się strzelić dwie bramki, ale to było za mało. Odpadniecie z mistrzem Luksemburga trzeba uznać za kompromitację. Szkoda to komentować.

90+4

90+3

Szybko wznawia grę z wolnego Legia. Nie udało się jednak nic zdziałać na połowie rywala i z kontra wyszedł Turpel, ale skutecznie powstrzymał go Cafu.

90+2

Ponownie gospodarze maja piłkę na połowie Legii, robią co mogą by zyskać cenne sekundy.

90

Dotarła piłka w pole karne do Carlitosa, ten dwukrotnie był blokowany! Cztery minuty doliczone.

90

Zmiana w drużynie F91 Dudelange: z boiska schodzi Stolz, na boisku pojawia się Sinani.

88

Gospodarze starają się oddalić grę od własnej bramki. Zaatakowali, ale wszystko skończyło się nieudanym dośrodkowaniem. Legia szybko przechodzi do ataku.

86

86. Jose KANTE - 2:2

86

Gol dla Legii!

Jest wyrównanie! Nie miał dużo miejsca przed polem karnym JOSE KANTE a mimo to zdołał przymierzyć a piłka trafiła do bramki tuż przy słupku! Jest jeszcze nadzieja.

84

Legia całym zespołem na połowie przeciwnika, nie ma już nic do stracenia.

82

Małe zamieszanie mieliśmy w szesnastce Dudelange, wszystko kończy się jednak bardzo niecelnym uderzeniem Pazdana. Coraz mniej czasu ma Legia.

81

Jordanov upomniany za faul na Carlitosie.

80

Kolejne dobre zagranie Carlitosa w stronę Hamalainena, ten z kilkunastu metrów uderza płasko, ale za lekko by zaskoczyć bramkarza.

79

Zmiana w drużynie F91 Dudelange: z boiska schodzi Kruska, na boisku pojawia się Melisse.

78

Wrzutka z lewego skrzydła Carlitosa, uderzał głową Hamalainen, lecz ponad poprzeczką.

77

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Mączyński, na boisku pojawia się Eduardo.

2:2

finał (2:1)

Gole: 8. Stumpf, 17. Stelvio – 33. Kante, 86. Kante

Kartki:   35. Malget (DUD), 41. Kruska (DUD), 81. Jordanov (DUD) – 37. Wieteska (LEG), 62. Kante (LEG)

Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 3:11. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 2:1. Foule: 10:13.

F91 Dudelange: Joubert – Jordanov, Malget, Da Cruz, Prempeh, El Hriti – Stumpf (74. Bisevac), Kruska (79.Melisse), Couturier, Stolz – Turpel.
Zmiany: Frising, Bisevac, Pokar, Sinani, Melisse, Perez, Kenia

Legia Warszawa: Malarz – Wieteska, Philipps (46. Szymański), Pazdan, Hlousek – Kucharczyk, Cafu, Mączyński (77. Eduardo), Nagy (69. Hamalainen) – Kante, Carlitos
Zmiany: Cierzniak, Antolić, Eduardo, Hamalainen, Żyro, Radović, Szymański

1. mecz: Legia - Dudelange 1:2

Kajrat – Ołomuniec 16:00 1:2

Progres – Ufa 17:00 2:2

Larnaka – Sturm 17:30 5:0