Lech Poznań – KRC Genk

1:2

finał (0:2)

16.08.2018, 20:15 • INEA Stadion, Poznań • 3 runda kwalifikacyjna • Jarek

Koniec przygody Lecha w tegorocznej edycji europejskich pucharów. KRC Genk zaprezentowało się zdecydowanie lepiej. Belgowie awansują tym samym do czwartej rundy, a Lech musi zadowolić się grą na krajowym podwórku. Dziękuję za uwagę! (22:08:45)

90+3

90+2

Próbują jeszcze powalczyć o godne pożegnanie z pucharami Lechici.

90

O trzy minuty przedłużony został ten pojedynek.

89

Spokojnie utrzymują się przy piłce Belgowie. Wszystko wskazuje na to, że niewiele ciekawego czeka nas podczas tych kilku ostatnich minut.

87

Rozpędził się z piłką na prawym skrzydle Tomczyk, ale po chwili zbyt mocno wypuścił ją przed siebie. Same chęci to niestety nie wszystko.

85

Kolejna bardzo dobra interwencja Buricia, Krytykowany był w ostatnich ligowych meczach popularny "Jasiek", ale w tym dwumeczu z Genk spisuje się naprawdę przyzwoicie.

83

Strzał Zhegrovy zza pola karnego, ale w środek bramki i pewnie obronił to Burić.

82

Kolejną udaną pułapkę ofsajdową zastawili Lechici. Gospodarze pokazują, że ilość spalonych Śląska w meczu z poznaniakami to nie był przypadek.

80

Dziesięć minut pozostało Lechitom w tej edycji europejskich pucharów. Z Ligą Europy pożegnała się już także Legia. Miejmy nadzieję, że Jagiellonia, która obecnie remisuje 1:1, uratuje honor naszej piłki.

78

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Gajos, na boisku pojawia się Jevtić.

77

Poznaniacy będą wznawiać grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

76

Przewinienie Tiby w środkowej strefie boiska. Coraz mniej czasu mają Lechic na wywalczenie choćby remisu.

74

Zmiana w drużynie KRC Genk: z boiska schodzi Malinovskyi, na boisku pojawia się Seck.

73

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Gytkjaer, na boisku pojawia się Tomczyk.

72

Mocna centra Tiby, ale dobre wyjście zanotował Vuković.

72

Koronkowa akcja Lecha zakończona zablokowanym zagraniem Jóźwiaka. Jeszcze jeden korner dla piłkarzy prowadzonych przez Ivana Djurdjevicia.

71

Minimalnie niecelnie z bliska uderzał Berge. Bardzo blisko zdobycia trzeciej bramki byli przyjezdni.