3:0
finał (2:0)
16.08.2018, 20:45 • Lerkendal Stadion, Trondheim • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Rosenborg BK – Cork City F.C.
3:0
finał (2:0)
Gole: 26. Šerbečič, 34. Soderlund, 57. Trondsen
Kartki: 14. Trondsen (RSN), 90+2. Helland (RSN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 2:0. Foule: 15:7.
Rosenborg BK:
Hansen – Meling, Reginiussen, Šerbečič, Hedenstad(74. Reitan) – Trondsen(60. Konradsen), Jensen (C), Lundemo – Bendtner, Soderlund, Levi(60. Helland)
Zmiany: Ostbo, Konradsen, Hovland, Gersbach, Reitan, Helland, Botheim
Trener:
Cork City F.C.:
McNulty – Beattie, Delaney, Mcloughlin, Griffin – Morrissey(46. McNamee), Buckley(75. Dunleavy), McCormack (C) – Keohane, Sheppard(71. Coughlan), Sadlier
Zmiany: Cherrie, Dunleavy, Barry, Daly-Butz, OHanlon, Coughlan, McNamee
Trener:
Sędziowie: M. Kristoffersen – L. Hummelgaard, V. Skytte (vš. DEN)
Widownia:
1. mecz: Cork City - Rosenborg 0:2
Kajrat – Ołomuniec 16:00 1:2
Progres – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm 17:30 5:0
HJK – Olimpija 18:00 1:4
Craiova – RB Lipsk 18:30 1:1
Kopenhaga – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Hapoel BS 19:00 3:1
Midtjylland – The New Saints 19:00 3:1
Suduva – Spartaks 19:00 0:0
Cluj – Alaszkert 19:00 5:0
Żalgiris – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo M. • koniec po dogrywce 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi T.A. – Piunik 19:30 2:1
Dinamo Br. – Apollon 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski – Łudogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak S. 20:00 2:1
Basel – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech P. – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – AS Trencin 20:30 1:1
Rapid – Slovan 20:30 4:0
FCSB – Hajduk 20:30 2:1
Partizan – Nordsjælland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Basaksehir • koniec po dogrywce 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Sheriff 21:00 2:1
Braga – Zoria 21:30 2:2
90+4
90+2
75
74
71
60
59
57
Strzelcem bramki TRONDSEN.
46
46
45+0
34
34. Soderlund (RSN) - 2:0
34
Strzelcem bramki SODERLUND.
26
26. Šerbečič (RSN) - 1:0
26
Strzelcem bramki ŠERBEČIČ.
14
1