1:0
finał (1:0)
16.08.2018, 20:00 • St. Jakob-Park, Basilej • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FC Basel – SBV Vitesse Arnhem
1:0
finał (1:0)
Gole: 30. Al. Ajeti
Kartki: 78. Petretta (BAS), 90+2. Balanta (BAS) – 45. van der Werff (ARN) 27. Clarke-Salter (ARN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 2:1. Foule: 18:14.
FC Basel:
Omlin – Widmer, Cümart, Balanta, Petretta – Dié, F. Frei (C), Zuffi – van Wolfswinkel (90+3. Bua), Al. Ajeti (46. Oberlin), Stocker
Zmiany: M. Hansen – Campo, Oberlin, A. Kalulu, Bua, Xhaka, Kaiser
Trener:
SBV Vitesse Arnhem:
Eduardo – Karavajev, van der Werff (C), Clark-Salter, Büttner – Foor, Bero (28. Thelander), Serero – Beerens (82. van Bergen), Matavž (71. Darfalou), Linssen
Zmiany: Pasveer – Karami, Clark, Bruns, Darfalou, van Bergen, Thelander
Trener:
Sędziowie: Siebert – Seidel, Koslowski (všichni GER)
Widownia:
1. mecz: Arnhem - Basel 0:1
Kajrat – Ołomuniec 16:00 1:2
Progres – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm 17:30 5:0
HJK – Olimpija 18:00 1:4
Craiova – RB Lipsk 18:30 1:1
Kopenhaga – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Hapoel BS 19:00 3:1
Midtjylland – The New Saints 19:00 3:1
Suduva – Spartaks 19:00 0:0
Cluj – Alaszkert 19:00 5:0
Żalgiris – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo M. • koniec po dogrywce 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi T.A. – Piunik 19:30 2:1
Dinamo Br. – Apollon 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski – Łudogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak S. 20:00 2:1
Basel – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech P. – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – AS Trencin 20:30 1:1
Rapid – Slovan 20:30 4:0
FCSB – Hajduk 20:30 2:1
Partizan – Nordsjælland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Basaksehir • koniec po dogrywce 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Sheriff 21:00 2:1
Braga – Zoria 21:30 2:2
30
30. Al. Ajeti (BAS) - 1:0
30
Strzelcem bramki AL. AJETI.