3 liga, grupa IV

Garbarnia Kraków – Spartakus Daleszyce

3:0

finał (2:0)

08.04.2017, 15:00 • Stadion Garbarni, Kraków • Runda 23 • Info o zminach stanu (Jarek)

Spotkanie w Krakowie właśnie dobiegło końca! Garbarnia zwycięża ze Spartakusem 3:0 i tym samym awansuje na pozycje wicelidera. Do usłyszenia! (17:03:41)

90+2

90+1

Gol dla Garbarnii!
Strzelcem bramki KOSTRUBAŁA.

80

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Siedlarz, na boisku pojawia się Ogar.

80

Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Wydaje się, że grający w osłabieniu przyjezdni nie będą w stanie powalczyć dziś o korzystny wynik.

77

Zmiana w drużynie Spartakus Daleszyce: z boiska schodzi Paprocki, na boisku pojawia się Kidoń.

73

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Nieśmiałowski, na boisku pojawia się Gaudyn.

65

Zmiana w drużynie Spartakus Daleszyce: z boiska schodzi Blicharski, na boisku pojawia się Laskowski.

57

Czerwona kartka dla Papka (Spartakus Daleszyce).

46

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 2:0. Garbarnia jest na dobrej drodze do zwycięstwa nad Spartakusem!

45

39

Strzelcem bramki GÓRECKI.

30

Po trzydziestu minutach gry w Krakowie utrzymuje się minimalnie prowadzenie gospodarzy.

15

Bramkę z rzutu karnego zdobywa KALEMBA.

12

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Liput, na boisku pojawia się Piszczek.

1

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu grupy czwartej trzeciej ligi. W Krakowie miejscowa Garbarnia zmierzy się ze Spartakusem Dalaszyce. Zapraszam!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

3:0

finał (2:0)

Gole: 15. Kalemba (kar.), 39. Górecki, 90+1. Kostrubała

Kartki:   57. Papka (SPD)

Garbarnia Kraków: Cabaj – Mistrzyk, Kalemba, Kujawa, Borovicanin, Liput (12. Piszczek), Pietras, Kostrubała, Nieśmiałowski (73. Gaudyn), Siedlarz (80. Ogar), Górecki

Spartakus Daleszyce: Palka – Wołowiec, Gębura, Stefański, Kaleta, Papka, Jeziorski, Horna, Paprocki, Blicharski (65. Laskowski), Sot