3 liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski

2:3

finał (2:2)

08.04.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Nowy Targ • Runda 23 • Info o zminach stanu (Jarek)

Po niezwykle zaciętym starciu Orlęta zwyciężają w Nowym Targu 3:2! Dla przyjezdnych są to niezwykle ważne punkty, które pozwalają oddalić się od strefy spadkowej. Dziękuję za uwagę! (16:59:31)

90

87

Gol dla Orląt!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa BORYSIUK.

60

Po godzinie gry utrzymuje się rezultat z pierwszej połowy. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

46

Do przerwy festiwal bramkowy w Nowym Targu. Orlęta dwukrotnie obejmowały prowadzenie, ale miejscowi wyrównywali. To wróży emocje w drugiej połowie!

1

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu grupy czwartej trzeciej ligi. W Nowym Targu miejscowe Podhale zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Szykują się ciekawe zawody!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..