3 liga, grupa I

Huragan Morąg – ŁKS Łódź

1:1

finał (1:1)

08.04.2017, 16:00 • Stadion Huragana, Morąg • Runda 22 • Info o najważniejszych wydarzeniach (Piotr)

Huragan remisuje z ŁKS-em 1:1, choć przez ponad 20 minut drugiej połowy gospodarze zmuszeni byli do gry w "10", po drugiej żółtej kartce dla Podhorodeckiego. (17:56:05)

90+5

90+2

ŁKS w natarciu, lecz wydaje się, że Huragan zepchnięty do defensywy dowiezie remis do końcowego gwizdka.

88

W końcu celny strzał gości, ale świetnie interweniuje Lawrenc po próbie sprzed pola karnego!

87

Ełkaesiacy nie ustają w atakach, ale nie potrafią zagrozić poważniej bramce Lawrenca. Albo strzelają niecelnie, albo w ostatniej chwili zostają zablokowani.

86

Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Mlonek, na boisku pojawia się Konczewski.

83

Od kilku dłuższych chwil naciskają gracze ŁKS-u. Dobrze jednak w defensywie ustawieni miejscowi.

80

Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Karłowicz, na boisku pojawia się Czorniej.