3 liga, grupa IV

JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin

1:2

finał (1:2)

18.03.2017, 15:00 • Stadion JKS, Jarosław • Runda 20 • Info o zminach stanu (Krzysztof)

90+4

Koniec meczu. (17:01:17)

89

Inny z rezerwowych Motoru, Tadrowski również obejrzał żółtą kartkę.

88

Żółtka kartka Jurisy.

80

Trzecia zmiana gości. Cholerzyński zbiega na ławkę. W jego miejsce wchodzi Paluch.

73

Druga rotacja w ekipie Motoru. Za Kaczmarka pojawia się na placu gry Jurisa.

70

Żółta kartka dla Kursy.

65

Piłkarz Motoru przewrócił się w szesnastce gospodarzy. Przekonywał arbitra, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony.

62

Zmiana w zespole z Lublina. Tymosiak opuszcza murawę, a zastępuje go Tadrowski.

56

Piłkarze wznowili rywalizację. W natarciu JKS.

54

Sędzia musiał przerwać grę. Kibice racami zadymili praktycznie całe pole karne lublinian.

46

45+4

42

Gol dla JKS-u!
Znakomity strzał RAFAŁA SURMIAKA i Socha kapituluje! Jarosław łapie kontakt tuż przed przerwą!

28

Motor spuścił z tonu. Po bardzo mocnym starcie lublinianie teraz rozgrywają dokładniej, bez zbędnego pośpiechu.

12

Gol dla Motoru!
KAMIL STACHYRA podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Motor on fire!

7

Lublinianie już na prowadzeniu! Efektownym trafieniem popisał się KAMIL CHOLERZYŃSKI. Doskonały początek przyjezdnych.

1

Zachęcam do śledzenia relacji z najważniejszych wydarzeń tego meczu na portalu Lajfy.com. Start w sobotę o godz. 15:00. Bądźcie z nami!
Lublinianie mają jeden rozegrany mecz mniej. Na początku marca nie doszedł do skutku ich pojedynek wyjazdowy z Sołą Oświęcim. Boisko nie było odpowiednio przygotowane. Tydzień później podejmowali na własnym stadionie wspomniany wcześniej Cosmos Nowotaniec. Goście nie odpowiedzieli na dwa gole Patryka Szysza.
JKS w dwóch meczach po wznowieniu rozgrywek w bieżącym roku zgromadzili zaledwie dwa oczka. Najpierw u siebie zremisowali 1-1 z Cosmosem Nowotaniec, zaś w następnym meczu na wyjeździe nie dali rady Avii Świdnik. Patryk Wilk uratował punkt gościom z Jarosławia wyrównującym trafieniem z 90. minuty.
W innym meczu 20. kolejki czwartej grupy III ligi dojdzie do starcia drużyn ze środka tabeli. JKS 1909 Jarosław spotka się na własnym boisku z Motorem Lublin. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Goście w przypadku zwycięstwa przeskoczą swoich najbliższych rywali w tabeli.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..