3 liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św. – Avia Świdnik

1:0

finał (0:0)

18.03.2017, 15:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • Runda 20 • Info o zminach stanu (Krzysztof)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zgarnia trzy punkty! Kiedy wydawało się już, że zespoły podzielą się oczkami, w 94. minucie do bramki gości drogę odnalazł Tylec! (17:07:20)

90+5

90+4

Gol dla KSZO!
HUBERT TYLEC w doliczonym czasie gry daje zwycięstwo gospodarzom!

65

Na tablicy wyników wciąż 0-0.

46

Po dość słabych pierwszych czterdziestu pięciu minutach KSZO remisuje bezbramkowo z Avią Świdnik. Liczymy, że w drugiej części gry będzie znacznie ciekawiej.

45

31

Po dwóch kwadransach gry utrzymuje się bezbramkowy remis. Zacięty, intensywny początek tego spotkania. Na gole musimy jednak jeszcze poczekać.

1

Składyy:

KSZO Ostrowiec Św.: Wierzgacz – Stachurski, Podstolak, Łatkowski, Persona – P. Cheba, Mężyk, Mianowany, Gil – Dobkowski, Grunt.
Rezerwowi: Krupa – Tylec, Sołtykiewicz, Jamróz, Bełczowski, Czajkowski, Burzyński.

Avia Świdnik: Gieresz- Kazubski, Herda, Maciejewski, Szymala, Mazurek, Dykyy, Orzędowski, Piekarski, Mroczek, Białek.
Rezerwowi: Zolech – Feret, Starok, Bogusz, Czułowski, Wołos, Sołdecki.
Jak będzie tym razem? KSZO podtrzyma swoją formę, a może przełamie się Avia? Dowiemy się w sobotnie popołudnie. Zapraszam do śledzenia relacji z najważniejszych wydarzeń meczu na portalu Lajfy.com. Start o godz. 15:00.
Avia takich wyników może jedynie pozazdrościć swojemu najbliższemu rywalowi. Zespół ze Świdnika w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek poległ na własnym terenie z Podhalem Nowy Targ 0-1. W ubiegłym tygodniu nie zdołali dowieźć prowadzenia 1-0 z JKS 1909 Jarosław. Goście wyrównali w 90 minucie.
Oba zespoły rozegrały już po dwa oficjalne spotkania w 2017 roku. KSZO najpierw ograło MKS Trzebnicę 2-0 po trafieniach Mężyka i Persony, zaś w poprzednim meczu na wyjeździe pokonali Podhale Nowy Targ 1-0. Jedynego gola zdobył Dobkowski.
Hitem 20. kolejki czwartej grupy III ligi będzie niewątpliwie konfrontacja lidera rozgrywek, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z piątą drużyną w tabeli, Avią Świdnik. Faworytami tego starcia są gospodarze, którzy postarają się o utrzymanie przewagi pięciu punktów nad kolejną drużyną, depczącą po piętach.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..