Betclic 2. Liga

Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice

0:1

finał (0:0)

18.03.2017, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 22 • 22. kolejka • Info o zminach stanu (Łukasz (@Luk_Szczepinski))

Koniec meczu! Drużyna Rozwoju przegrała dzisiaj minimalnie z wyżej notowanym zespołem Puszczy Niepołomice. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:07:47)

90+4

90+1

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

89

Ostatnia zmiana w zespole Puszczy. Gajewski zastąpił Orłowskiego.

83

Gol dla Puszczy!
Strzelcem bramki MATEUSZ BARTKÓW.

Przyjezdni w końcu znaleźli sposób na defensywę gospodarzy! W podbramkowym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Bartków, który z bliskiej odległości dopełnił tylko formalności! Duży udział przy zdobyciu gola miał Zawadzki, który dośrodkowywał w szesnastkę.

80

Trzecia zmiana w zespole Puszczy. Za Macieja Domańskiego wchodzi Łukasz Furtak.

66

Druga zmiana – za Filipa Wójcika na boisko wszedł Dominik Zawadzki.

65

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Bartosz Żurek, na boisku pojawia się Kamil Łączek.

60

Kwadrans gry drugiej części meczu za nami – wynik cały czas nie uległ zmianie.

46

Pierwsza połowa nie przyniosła goli. Gospodarze nie pozwalają na zbyt wiele wyżej notowanemu w ligowej tabeli rywalowi. Wracamy za 15. minut.

45+1

30

Niestety mamy problemy z łącznością na stadionie w Katowicach. Informacje o składach uzupełnimy tuż po zakończeniu meczu.

20

Wynik cały czas nie ulega zmianie. Na stadionie w Katowicach na tablicy wyników widnieje bezbramkowy remis.