19.02.2017, 14:00 • Hala MOSRiR, Szczecin • Runda 16

39:49

Gol dla AZS-u UŚ!
Strzelcem bramki KRZYSZTOF SALISZ.

Szalona radość przyjezdnych, ponieważ akcja "lotnego" bramkarza Salisza zakończyła się celnym strzałem na 2:2!

36:11

Rafał Krzyśka zatrzymał uderzenie z przedłużonego rzutu karnego Jurczaka! Dzięki tej interwencji przyjezdni są wciąż blisko swojego przeciwnika!

36:10

Przedłużony rzut karny dla Pogoni. Żółta kartka dla protestującego bardzo żywiołowo rezerwowego Bednarczyka.

34:59

Gol dla Pogoni!
Strzelcem bramki MATEUSZ JAKUBIAK.

Pięć minut przed końcem spotkania Pogoń jest po raz pierwszy na prowadzeniu! Po krótkim zwodzie przed polem karnym Mateusz Jakubiak zaskoczyć Krzyśkę płaskim strzałem przy krótkim słupku!

26:05

Tylko ARTUR JURCZAK mógł przerwać impas strzelecki zespołu ze Szczecina. Celne uderzenie czołowego zawodnika w klasyfikacji strzelców Futsal Ekstraklasy!

17:03

Strzelcem bramki KAMIL KMIECIK.

Nie strzelił do bramki Kubik, więc strzelił Kmiecik po przeciwnej stronie boiska! Po podaniu na wolne pole z prawej strony boiska zawodnik AZS UŚ Katowice ominął Lasika w sytuacji sam na sam!