FOGO Futsal Ekstraklasa

Euromaster Chrobry Głogów – MKF Solne Miasto Wieliczka

3:1

finał (0:0)

19.02.2017, 17:00 • Hala Widowiskowo Sportowa Głogów • Runda 16 • Maciej Pietruszko

40:00

Żółtą kartkę, już po zakończeniu spotkania ujrzał Grzegorz Nowak za uwagi w kierunku sędziego. (18:58:09)

Cóż za emocje w głogowskiej hali, mimo pozycji w tabeli, obie drużyny pokazały się z świetnej strony pokazując kibicom kawał świetnego futsalu, głogowianie mimo początkowej straty bramki w zaledwie dwie minuty ustalili wynik spotkania strzelając 3 bramki.

39:38

Piąte przewinienie gości w drugiej połowie spotkania.

39:22

Zawodnicy gospodarzy starają się nie dopuścić gości do piłki próbując utrzymać aktualny wynik spotkania.

38:00

O czas poprosił trener gości.

37:22

Zawodnicy z Solnego Miasta wciąż grają z wysuniętym bramkarzem.

37:00

Wysoko w obronie głogowianie starając się zatrzymać gości.

35:25

Gol dla Euromastera!

GOOOL! Bramkę dla głogowian zdobywa kapitan zespołu oraz bramkarz, Michał Długosz, kopnięciem przez całe boisko do pustej bramki gości, którzy chwilę wcześniej wprowadzili na boisko lotnego bramkarza.

34:53

Cóż za minuta, kolejna bramka dla gospodarzy, tym razem złe ustawienie gości wykorzystał Kamil Kaczmar świetnym strzałem z dystansu.

34:36

Zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Sebastian Szala strzelając od słupka.

34:26

Przed szansą Kamil Kaczmar, który jednak nie trafia w piłkę przy samej bramce rywali.

32:26

Gol dla MKS-u Solne Miasto Wieliczka!

Swoją okazję wykorzystuje Bukowiec, który po podaniu strzela do pustej bramki głogowian.

31:49

Przed szansą goście, ostatecznie piłka zatrzymuje się jednak na bocznej siatce bramki.

31:20

Michał Długosz pięknym wślizgiem ratuje swoją drużynę przed utratą bramki.

30:36

Akcja głogowian przerwana gwizdkiem sędziego, który dopatrzył się zagrania ręką przez zawodnika gospodarzy.

29:38

Głogowianie w natarciu, dobrze jednak w obronie zawodnicy gości, którzy nie dopuszczają rywali do czystej pozycji strzeleckiej.

28:12

Trzeci faul gości, tym razem pod polem karnym rywali.

26:22

Świetna interwencja bramkarza gości, który wybija potężny strzał głogowskiego zawodnika.

25:49

Pierwszy faul gości w drugiej części spotkania.

3:1

finał (0:0)

Gole: 35. Sebastian Szala, 35. Kamil Kaczmar, 36. Michał Długosz – 33. Daniel Bukowiec

Kartki:   40. Grzegorz Nowak (GŁO)

Euromaster Chrobry Głogów: Długosz ( Tyźlik )- Nowakowski,Niedźwiedzki, Konopacki, Koryciński, Bartnicki, Nowak, Szala, Kaczmar, Radliński, Łętkowski

MKF Solne Miasto Wieliczka: Kurowski ( Brzenk ) – Bukowiec, Doroszko, Gąsior, Myszor, Lekki, Suchan, Cebula, Grochalski, Ławrowski, Jeleń, Przybył, Skórski

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Grzegorz Wiercioch, Jakub Orliński