2:5

finał (2:2)

23.01.2017, 18:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów • Runda 14

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:58:15)
Piast Gliwice awansował na 3. miejsce w tabeli dzięki zwycięstwu 5:2 z Euromasterem Chrobrym Głogów. Wygraną zapewnił sobie w drugiej połowie, w której zdobył gole trzy, a nie stracił ani jednego. Piast wrócił po przerwie dobrze zorganizowany, odzyskał prowadzenie, a następnie dobił przeciwnika dwoma golami, gry ten wycofał bramkarza.

40:00

38:59

Gol dla Piasta!
Strzelcem bramki MAKSYM PAUTIAK.

Strzał Widucha odbił się od słupka. Był jeszcze w pobliżu Pautiak i mocnym uderzeniem najpewniej ustawił wynik pojedynku w Głogowie na 5:2!

38:25

Pautiak wybił piłkę daleko poza linię boczną boiska. Piastowi Gliwice nie zależy już na konstruowaniu akcji w przodzie.

37:24

Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW DEWUCKI.

Dewucki zabrał piłkę mało ostrożnemu Nowakowi i pognał na pustą bramkę Euromastera Chrobrego. Doświadczony futsalista nie dał się dogonić i strzelił płasko na 4:2!

37:15

Powoli rozgrywają głogowianie i nie mogą przedrzeć się pod bramkę Piasta Gliwice.

35:30

Euromaster Chrobry Głogów zdecydował się po raz pierwszy w tym spotkaniu wycofać bramkarza.

35:15

Pięć minut do końca meczu. Widuch złapał bez problemu futbolówkę po miękkim, chaotycznym podaniu Nowakowskiego.

34:40

Kaczmar wrócił na własną połowę i zahamował szarżującego nie pierwszy dziś raz Dewuckiego.

33:55

Nowakowski miał na plecach dwóch futsalistów Piasta. Nie potrafił w takim towarzystwie obrócić się i oddać strzału.

33:13

Akcja indywidualna Pietruszki zdecydowanie lepsza niż poprzednie zagranie. Zawodnik Euromastera Chrobrego nie przymierzył jednak dokładnie między słupki!

32:09

Zagranie ręką Pietruszki to zarazem piąte przewinienie Euromastera Chrobrego. Każde kolejne będzie oznaczać przedłużony rzut karny.

30:58

Dewucki kontra Długosz. Kolejny pojedynek tych dwóch futsalistów i ponownie bramkarz Euromastera Chrobrego interweniował po strzale gliwiczanina.

30:30

10 minut do końca spotkania. Euromaster Chrobry musi znowu gonić wynik. Już raz odrobił stratę do Piasta.

29:50

Mocne uderzenie przyjął na ciało Sebastian Szala. Potrzebuje spędzić trochę czasu na ławce rezerwowych, by dojść do siebie.

28:45

Piskorz ma w tym spotkaniu dużo szczęścia. Dwa gole zdobyte z bliska, gdy bramkarz był już na łopatkach po akcjach Szczurka.

28:05

Błyskawiczna szansa na wyrównanie, ale Widuch zdążył przesunąć się na nogach i zatrzymać futbolówkę na linii bramkowej.

2:5

finał (2:2)

Gole: 16. Szala, 16. Nowak (kar.) – 1. Piskorz, 9. Nowak (sam.), 28. Piskorz, 38. Dewucki, 39. Pautiak

Kartki:   20. Szala (GŁO)

Euromaster Chrobry Głogów: Długosz (Tyźlik) – Niedźwiedzki, Konopacki, Nowak, Szala – Nowakowski, Pietruszko, Koryciński, Bartnicki, Kaczmar, Radliński, Trznadel, Łętkowski.

Piast Gliwice: Widuch (Groszak) – Mirga, Szczurek, Tarasowicz, Piskorz – Mizgajski, Grzywa, Groszak, Dewucki, Barański, Siadul, Pautiak.

Sędziowie: Krupa, Koloczek – Chowaniec, Orliński