Spotkania towarzyskie

Korona Kielce – Stal Mielec

1:1

finał (0:1)

21.01.2017, 12:00 • Wola Chorzelowska (sztuczna murawa) • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Za nami spotkanie towarzyskie, w którym ujrzeliśmy remis. Lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Kielc, jednak pierwszoligowa Stal Mielec dobrze zagrała w defensywie i dała sobie wbić tylko jedną bramkę. (13:50:43)

90+3

90

Dwie dodatkowe minuty pograją zawodnicy obu ekip.

86

Dopięli swego kielczanie, którzy zasłużyli na tę bramkę, a może pokuszą się o zwycięstwo? Przekonamy się!

84

Gol dla Korony!

Nowy nabytek Korony Kielce MOHAMMED ESSAM zdobywa gola dziesięć minut po pojawieniu się na placu gry uderzeniem z woleja.

80

Cebula upada na murawę w polu karnym Stali Mielec, ale sędzia nie decyduje się podyktowanie rzutu karnego.

75

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kotarzewski, na boisku pojawia się Pylypczuk.
Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Essam.

75

Kwadrans do końca spotkania. Wynik nadal bez zmian.

69

Czas na kolejne statystyki:

Celne strzały: 4-3
Niecelne strzały: 5-3

63

Golkiper gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej ratując swój zespół przed utratą gola.

56

Posiadanie piłki:

Korona Kielce: 61%
Stal Mielec: 39%

51

Korona gra, a Stal kontruję tak póki co wygląda sytuacja na boisku.

46

Przewagę w spotkaniu mają zawodnicy z Kielc, którzy zdecydowanie częściej są w posiadaniu piłki, jednak prowadzą zawodnicy Stali po bramce z dwudziestej minuty Kolewa.

45

43

Blisko bramki dla Korony! Wrzutka Rymaniaka i Smolarczyk był naprawdę bliski wyrównania!

40

Na boisku bardzo aktywny jest nowy nabytek beniaminka pierwszej ligi Aleksandyr Kolew, który dwoi się i troi by wpisać się ponownie na listę strzelców.

35

Do końca pierwszej połowy pozostało dziesięć minut. Koroniarze stwarzają sobie sytuację są blisko gola wyrównującego.

29

Zza pola karnego dobra próba Cholewiaka i skutecznie interweniuje Otczenaszenko.

25

Mimo przewagi w posiadaniu piłki i w ilości okazji na prowadzeniu znajdują się podopieczni Zbigniewa Smółki.

20

Gol dla Stali Mielec!
Strzelcem bramki KOLEW.

Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne Korony. Niepewną interwencją popisał się Wierchowcow co wykorzystał nowy nabytek Stali Mielec ALEKSANDYR KOLEW

16

Żółta kartka dla Marcińca.

11

Mimo że jest to spotkanie towarzyskie nie brakuje ostrych starć. Żółta kartka dla Rafała Grzelaka

10

Inicjatywę w spotkaniu przejęli zawodnicy Korony, którzy plądrują obecnie bramkę zawodników z Podkarpacia.

3

Pierwszoligowy zespół przycisnął od samego początku. Przed momentem byliśmy pierwszego rzutu rożnego dla Stali Mielec.

1

W zespole gospodarzy zagra już był zawodnik Stali Mielec Jakub Żubrowski, który po pięciu sezonach wraca do domu.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

1:1

finał (0:1)

Gole: 84. Essam – 20. Kolew

Kartki:   11. Grzelak (KRN) – 16. Marciniec (SMI)

Korona Kielce: Otczenaszenko – Rymaniak, Diaw, Wierchowcow, Grzelak – Żubrowski – Możdżeń -Abalo, Aankour, Palanca – Smolarczyk 2.połowa: Pesković – Gabovs, Załęcki, Wierchowcow, Mrozik – Zając(75. Essam), Cebula, Marković, Uniat, Kotarzewski(75. Pylypczuk) – Górski
Zmiany: Pesković, Gabovs, Załęcki, Markoić, Mrozik, Zając, Cebula, Uniat, Kotarzewski, Pylypczuk, Essam, Górski