Spotkania towarzyskie

Korona Kielce – Stal Mielec

1:1

finał (0:1)

21.01.2017, 12:00 • Wola Chorzelowska (sztuczna murawa) • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Za nami spotkanie towarzyskie, w którym ujrzeliśmy remis. Lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Kielc, jednak pierwszoligowa Stal Mielec dobrze zagrała w defensywie i dała sobie wbić tylko jedną bramkę. (13:50:43)

90+3

90

Dwie dodatkowe minuty pograją zawodnicy obu ekip.

86

Dopięli swego kielczanie, którzy zasłużyli na tę bramkę, a może pokuszą się o zwycięstwo? Przekonamy się!

84

Gol dla Korony!

Nowy nabytek Korony Kielce MOHAMMED ESSAM zdobywa gola dziesięć minut po pojawieniu się na placu gry uderzeniem z woleja.

80

Cebula upada na murawę w polu karnym Stali Mielec, ale sędzia nie decyduje się podyktowanie rzutu karnego.

75

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kotarzewski, na boisku pojawia się Pylypczuk.
Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Essam.

75

Kwadrans do końca spotkania. Wynik nadal bez zmian.

69

Czas na kolejne statystyki:

Celne strzały: 4-3
Niecelne strzały: 5-3

63

Golkiper gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej ratując swój zespół przed utratą gola.

56

Posiadanie piłki:

Korona Kielce: 61%
Stal Mielec: 39%

51

Korona gra, a Stal kontruję tak póki co wygląda sytuacja na boisku.

46

Przewagę w spotkaniu mają zawodnicy z Kielc, którzy zdecydowanie częściej są w posiadaniu piłki, jednak prowadzą zawodnicy Stali po bramce z dwudziestej minuty Kolewa.

45

43

Blisko bramki dla Korony! Wrzutka Rymaniaka i Smolarczyk był naprawdę bliski wyrównania!

40

Na boisku bardzo aktywny jest nowy nabytek beniaminka pierwszej ligi Aleksandyr Kolew, który dwoi się i troi by wpisać się ponownie na listę strzelców.

35

Do końca pierwszej połowy pozostało dziesięć minut. Koroniarze stwarzają sobie sytuację są blisko gola wyrównującego.

1:1

finał (0:1)

Gole: 84. Essam – 20. Kolew

Kartki:   11. Grzelak (KRN) – 16. Marciniec (SMI)

Korona Kielce: Otczenaszenko – Rymaniak, Diaw, Wierchowcow, Grzelak – Żubrowski – Możdżeń -Abalo, Aankour, Palanca – Smolarczyk 2.połowa: Pesković – Gabovs, Załęcki, Wierchowcow, Mrozik – Zając(75. Essam), Cebula, Marković, Uniat, Kotarzewski(75. Pylypczuk) – Górski
Zmiany: Pesković, Gabovs, Załęcki, Markoić, Mrozik, Zając, Cebula, Uniat, Kotarzewski, Pylypczuk, Essam, Górski