Spotkania towarzyskie

Olimpia Elbląg – GKS Przodkowo

1:0

finał (0:0)

21.01.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Elbląg • Mecz towarzyski • Michał Libuda (@libudamichal)

Koniec spotkania. Olimpia Elbląg wygrała na własnym terenie w towarzyskim spotkaniu z GKS Przodkowo. Bramkę dla Elblążan zdobył w 66 minucie Anton Kołosow. W pierwszej połowie to rywal miejscowych stworzył kilka bramkowych okazji, których nie wykorzystał, dlatego że w bramce gospodarzy stał Wojciech Daniel, dobrze w tym spotkaniu dysponowany. Rozgrywający elbląskiego zespołu trafił natomiast w słupek. W drugiej części Olimpia osiągnęła przewagę, którą udokumentowała golem. (16:49:30)

90

89

Szuprytowski strzelał z dystansu a piłka poszybowała nad poprzeczką.

84

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Główkował na bramkę Wenger tyle, że nie było gola.

82

Przodkowo przed szansą na bramkę ale goście nie potrafili wykorzystać stworzonej szansy.

79

Szuprytowski skorzystał z okazji na strzał jednak nie zdobył gola. Trochę więcej ciekawych sytuacji stwarzają teraz rywalizujące zespoły

76

Jóźwiak w bramce Olimpii obronił strzał z rzutu wolnego.

73

Olimpia atakuje a goście kontrują. Potrafią czasem stworzyć ciekawą akcję. Obrońcy miejscowych są jednak dobrze ustawieni.

69

Jóźwiak w bramce Olimpii mógł się trochę rozgrzać. GKS nadal z problemami w ataku. Można dostrzec różnicę klasy na korzyść miejscowych.

66

Gol dla Olimpii!
Goool! Szymanowski zagrał do Piceluk, którego strzał dobił z ostrego kąta Kołosow zdobywając bramkę.

63

Spotkanie nie jest zbyt emocjonujące. Zespoły stwarzają małą liczbę sytuacji. Trochę rozczarowuje w tym momencie rywalizacja.

62

Za testowanego Soszyńskiego wchodzi Szymanowski.

54

Rzut wolny dla Olimpii. Piłka zagrana w pole karne Przodkowa jednak nie było zagrożenia. Goście nie potrafią zagrozić bramce.

51

Spotkanie toczy się głównie na połowie gości. Olimpia rozgrywa piłkę. Częściej poczyna sobie w okolicach bramki rywala.

48

Olimpia w lepszej dyspozycji w drugiej części spotkania. Na boisku kilku nowych zawodników. Przodkowo musi się napracować aby stworzyć sytuację.

Olimpia Elbląg: I połowa: Daniel – Bukacki, Niburski, Kubowicz, Pietroń, Sokołowski, Bojas, Lisiecki, Stępień, Bartkowski, Soszyński
II połowa: Jóźwiak – Maciążek, Iwanowski, Wenger, Balewski, Szuprytowski, Soszyński, Kołosow, Reszel, Rozumowski, Piceluk

46

45

1:0

finał (0:0)

Gole: 66. Kołosow

Kartki:   37. Powszuk (GPR)

Olimpia Elbląg: I połowa: Daniel – Bukacki, Niburski, Kubowicz, Pietroń, Sokołowski, Bojas, Lisiecki, Stępień, Bartkowski, Soszyński II połowa: Jóźwiak – Maciążek, Iwanowski, Wenger, Balewski, Szuprytowski, Soszyński, Kołosow, Ressel, Rozumowski, Piceluk