3:2

finał (0:0)

10.12.2016, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Runda 15 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:44:54)
Co to było za widowisko na Santiago Bernabeu. Oba zespoły stworzyły nam dzisiaj kapitalne widowisko piłkarskie, które trzymało w napięciu do ostatniej sekundy. Blisko byli gracze Deportivo sprawienia sensacji w Madrycie i nawet do 84. prowadzili po dwóch trafieniach Joselu i jednym Moraty dla gospodarzy. Później jednak ze świetnej strony pokazał się wprowadzony po przerwie Diaz, który doprowadził do wyrównania. Gdy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się podziałem punktów, przypomniał o sobie kapitan miejscowego zespoły. Sergio Ramos kolejny już raz zapewnia punkty swojej drużynie w samej końcówce rywalizacji. Nie możemy zapomnieć o dobrym meczu Przemysława Tytonia, który kilka razy wykazał się fantastycznymi paradami.

90+7

90+7

W ostatniej minucie spotkania goście wykonywać będą jeszcze rzut rożny. Nie widać jednak Przemysława Tytonia w polu karnym.

90+6

Morata mógł zakończyć już definitywnie emocje w tym meczu, ale po dośrodkowaniu na ósmy metr niecelnie przymierzył głową!

90+6

Bardzo wysokim pressingiem zaatakowali teraz graczy Zidane'a goście. Wszystko ostatecznie zakończyło się przewinieniem jednego z przyjezdnych piłkarzy.

90+5

Najgorzej w tej sytuacji z pewnością czują się kibice i zawodnicy Deportivo. Ich ulubieńcy powalczą jednak do samego końca z faworyzowanymi Królewskimi.

90+4

Z pewnością ten mecz potrwa jeszcze kilka minut. Mieliśmy już w doliczonym czasie gry dłuższą przerwę w grze.

90+2

Gol dla Realu!
Strzelcem bramki SERGIO RAMOS!

To właśnie dla takich spotkań kocha się piłkę nożną! Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Sergio Ramos i uderzeniem głową pokonał kompletnie bezradnego Przemysława Tytonia! Królewscy na prowadzeniu w końcówce meczu!

90+1

Morata uderza bardzo groźnie głową, a Tytoń wyciąga piłkę niemal z poprzeczki! Wpadł jednak później na słupek i wyraźnie ucierpiał nasz rodak!

90+1

Sędzia dolicza do tego meczu aż pięć minut. Jest to sporo czasu dla obu teamów, aby przesądzić wynik na swoją korzyść.

90

To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Real Madryt atakuje siłą niemal wszystkich zawodników bramkę Tytonia.

89

Mamy chwilową przerwę w grze. Jak się okazało ucierpiał w poprzedniej sytuacji Tytoń, którego spokojnie pocieszył Morata. Później jeden z graczy Deportivo zaognił sytuację.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Sidnei (Deportivo La Coruña).

88

Żółtą kartkę otrzymuje Sergio Ramos (Real Madryt).

88

Żółtą kartkę otrzymuje Keylor Navas (Real Madryt).

88

Ależ interweniuje teraz w bramce Tytoń! Uprzedził on w ostatniej chwili dwóch wbiegających zawodników Realu Madryt!

86

Niezwykle ambitnie walczą teraz Królewscy o zwycięstwo w tym meczu. Sędzia z pewnością doliczy jeszcze kilka dodatkowych minut.

3:2

finał (0:0)

Gole: 50. Morata, 84. Díaz, 90+2. Ramos – 63. Joselu, 65. Joselu

Kartki:   70. Morata (REA), 88. Navas (REA), 88. Ramos (REA) – 25. C. Borges (DEP), 45. Babel (DEP), 59. Albentosa (DEP), 88. Sidnei (DEP)

Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 4:1. Foule: 16:17.

Real Madryt: Navas – Danilo (81. Marcelo), Pepe, Ramos (C), Nacho – Casemiro, Kroos – Asensio (66. L. Vázquez), Isco (72. Díaz), James Rodríguez – Morata.
Zmiany: Casilla – Carvajal, Marcelo, Varane, Díaz, Kovačić, L. Vázquez.

Deportivo La Coruña: Tytoń – Juanfran, Albentosa, Sidnei (C), F. Navarro – Guilherme, C. Borges – Gil, Çolak (58. Joselu), Babel (82. Fajr) – Andone (75. Mosquera).
Zmiany: Lux – Moreno, Mosquera, Joselu, Luisinho, A. Arribas, Fajr.

Główny: Santiago Jaime Latre
Asystenci: Jorge Bueno Mateo, Fernando Tresaco Escabosa
Techniczny: Daniel Baiges Dones