Francuska Ligue 1 Uber Eats

Lille OSC – Paris Saint-Germain

0:1

finał (0:0)

28.10.2016, 20:45 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Runda 11 • Mariusz Nyka

85

Ben Arfa pojawia się na murawie jako ostatni zmiennik wśród miejscowych. Di Maria kończy swój występ w 85 minucie.

81

Ostatnia zmiana w zespole Lille. Amalfitano wejdzie za Sunzu.

80

Druga korekta składu przyjezdnych. Do boksu "zjeżdża" Lucas, natomiast w końcowych minutach zastąpi go Jese.

68

Natychmiast reaguje trener gospodarzy. Na ławce siada Mavuba, a szansę na zmianę obrazu gry dostaje Bissouma. Na murawę wbiega też Sliti zastępując Palmieriego.

61

Pierwsza zmiana w dzisiejszym pojedynku. Verratti schodzi z placu boju, a jego miejsce zajmuje Rabiot.

0:1

finał (0:0)

Gole: 65. Cavani

Kartki:   54. Mavuba (LIL), 78. Civelli (LIL) – 44. Kurzawa (PSG)

Posiadanie piłki: 34 % : 66 %.
Strzały celne: 1:7. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 2:3. Foule: 21:17.