Puchar Niemiec

Bayern Monachium – FC Augsburg

3:1

finał (2:0)

26.10.2016, 20:45 • Allianz Arena, München • 2. runda • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje za pośrednictwem naszego portalu! Miłej nocy! (22:41:55)
Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
Strzały na bramkę: 10:2.
Strzały niecelne: 10:1.
Rzuty rożne: 7:1.
Spalone: 0:2.
Faule: 11:12.
W tym momencie Pan Sascha Stegemann zakończył spotkanie. Bayern spokojnie wygrywa z Augsburgiem 3:1 i melduje się w trzeciej rundzie DFB Pokal, cóż, bez większych emocji na Allianz Arenie w Monachium. Mimo bramki Dong-Won Ji podopieczni Carlo Ancelottiego mieli wszystko pod kontrolą i ani razu nie musieli się martwić o wynik. Słaby występ Comana, który znów nie przekonał do siebie trenera Bawarczyków. Thomas Mueller również tego pojedynku nie może zaliczyć do udany, przestrzelony karny i kilka okazji nie pracują dobrze na jego konto.

90+3

90+3

90+3. Alaba (BAY) - 3:1

90+3

Gol dla Bayernu!

Ostatni strzał meczu i przepięknym strzałem przy krótkim słupku DAVID ALABA podwyższa prowadzenie na 3:1, w tym momencie Pan Sascha Stegemann może kończyć spotkanie, znów nie popisał się Hitz.

90+3

Arturo Vidal ze strzałem, nie chciał przedłużać akcji Chilijczyk, na prawej stronie pokazywał się Lahm, lecz pomocnik Bayernu wybrał inaczej.

90+2

Wyszedł daleko od bramki Hitz, tak w stylu Manuela Neuera, bez błędu golkiper Augsburga.

90+1

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Augsburg na pewno będzie się starał coś jeszcze zdziałać.

90

Ostatnia minuta czasu podstawowego, za chwilę dowiemy się o ile dłużej potrwa ta połowa.

89

Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Green, na boisku pojawia się Alaba.

89

Znakomicie to wyglądało! Thiago strzelił z dystansu, ale minimalnie obok słupka przelatuje słupka po strzale Hiszpana.

88

Dużo ruchu, dużo podań, ale Augsburg tak zgrabnie się przesuwa, że trudno znaleźć jakąś wolną strefę Monachijczykom.

87

Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Kohr, na boisku pojawia się Schmidt.

86

Uciekają minuty zawodnikom Augsburga, wychodzą nieco wyżej goście, ponieważ jeszcze nie wszystko stracone w tym meczu.

85

Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Sanches, na boisku pojawia się Vidal.

3:1

finał (2:0)

Gole: 2. Lahm, 41. Green, 90+3. Alaba – 68. Ji

Kartki:   83. Coman (BAY) – 27. Baier (AUG), 52. Kohr (AUG)

Spudłowany karny!: 49. Koo (BAY), bramkarz Neuer obronił, 56. Mueller (BAY), nietrafiony

Strzały celne: 10:2. Strzały niecelne: 10:1. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 0:2. Foule: 11:12.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm, Boateng, Hummels (82. Badstuber), Bernat – Kimmich – Thiago, Renato Sanches (85. Vidal) – Müller, Green (89. Alaba), Coman.

Zmiany: Ulreich, Lewandowski, Robben, Alaba, Badstuber, Vidal.

FC Augsburg: Hitz – Teigl (61. Schmid), Janker, Hinteregger, Stafylidis – Kacar, Baier – Ja-Cheol Koo (77. Altintop), Kohr (87. Schmidt), Max – Dong-Won Ji.

Zmiany: Gelios, Feulner, Altintop, Verhaegh, Günther-Schmidt, Moravek, Schmid.

Sędziowie: Sascha Stegemann – Christian Fischer, Sören Storks – Martin Petersen