4:2
finał (0:1, 1:1, 3:0)
27.08.2016, 16:00 • Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
SKA Sankt Petersburg – Metallurg Magnitogorsk
4:2
finał (0:1, 1:1, 3:0)
Składy i statystyki: 25. Bělov (Jakovlev, Prochorkin), 45. Barabanov (Čudinov, Koskinen), 48. Dadonov (Šipačjov, Vojnov), 53. Barabanov (Širokov, Vojnov) – 15. Kovář (Mozjakin, Lee), 27. Mozjakin (Zaripov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Zubarev, Čudinov, Chafizullin, Jakovlev, Bělov, Judin – Plotnikov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Prochorkin, Barabanov, Širokov – Kablukov, Koskiranta, Děrgačjov.
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Birjukov, Dronov, Lee, Bereglazov, Těreščenko, Žloba – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Timkin, Osala, Wolski – Sjomin, Filippi, Potěchin – Kosov, Kaletnik, Železkov – De. Kazionov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bělov, Gašilov – Gorděnko, Tomilov
Widownia:
1. tercja | ||||
14:24 | PET | 2 | Plotnikov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
14:42 | MET | 0:1 | Kovář (Mozjakin, Lee) | |
18:22 | MET | 2 | Dronov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:35 | PET | 1:1 | Bělov (Jakovlev, Prochorkin) | |
26:22 | MET | 1:2 | Mozjakin (Zaripov) | |
28:28 | PET | 2 | Koskiranta, trzymanie | |
32:07 | PET | 2 | Prochorkin | |
34:13 | PET | 2 | Dadonov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
37:27 | MET | 2 | Timkin, uderzanie | |
37:27 | MET | 2 | Těreščenko, zahaczanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:01 | MET | 2 | Timkin, zahaczanie | |
44:05 | PET | 2:2 | Barabanov (Čudinov, Koskinen) | |
47:04 | PET | 3:2 | Dadonov (Šipačjov, Vojnov) | |
52:45 | PET | 4:2 | Barabanov (Širokov, Vojnov) | |
56:57 | PET | 2 | Dacjuk, uderzanie | |
Finał |
Władywostok – Podolsk 11:30 5:4
Nowokuźnieck – Jekaterynburg 12:00 2:5
Novosibirsk – Chanty-Mansyjsk 12:30 2:0
Omsk – Barys 13:00 3:1
CSKA Moskwa – Saławat 16:00 3:1
Czerepowiec – Czelabińsk 16:00 2:7
Niżny Nowogród – Helsinki 16:00 3:1
Sankt Petersburg – Magnitogorsk 16:00 4:2
Sp. Moskwa – Din. Ryga 16:00 4:3
56:57
52:45
52:45 Alexandr Barabanov (PET) - 4:2
52:45
Strzelcem bramki ALEXANDR BARABANOV. Asysta Sergej Širokov, Vjačeslav Vojnov.
47:04
47:04 Jevgenij Dadonov (PET) - 3:2
47:04
Strzelcem bramki JEVGENIJ DADONOV. Asysta Vadim Šipačjov, Vjačeslav Vojnov.
44:05
44:05 Alexandr Barabanov (PET) - 2:2
44:05
Strzelcem bramki ALEXANDR BARABANOV. Asysta Maxim Čudinov, Mikko Koskinen.
42:01
40:01
40:00
37:27
37:27
34:13
32:07
28:28
26:22
26:22 Sergej Mozjakin (MET) - 1:2
26:22
Strzelcem bramki SERGEJ MOZJAKIN. Asysta Danis Zaripov.