5:4
finał (3:1, 1:0, 1:3)
27.08.2016, 11:30 • Fetisov Arena
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Admirał Władywostok – Witiaź Podolsk
5:4
finał (3:1, 1:0, 1:3)
Składy i statystyki: 12. Ivanov (Glazkov), 12. Kuzněcov (Sigarjov, Tkačjov), 20. Lugin (Blum, Tkačjov), 23. Tkačjov (Blum), 55. Sajustov (Sabolič) – 11. Makejev (Jeřábek), 41. Kopejkin (Aaltonen), 46. Afinogenov (Makejev, Horák), 59. Kopejkin (Jeřábek, Aaltonen)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Admirał Władywostok:
Serebrjakov (Bobkov) – Blum, Gavrilenko, Koněv, Glazkov, Mnacjan, Skutar – Sigarjov, Tkačjov, Kuzněcov – Gorškov, Kazakov, Sajustov – Lugin, Makarenko, Sabolič – A. Jakovlev, Barbašev, Alexandrov – Ivanov.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk:
Säteri (Saprykin) – Katičev, Jeřábek, Golovkov, Semjonov, Gimajev, Davidov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kopejkin, Kempe, Aaltonen – Šitikov, Soloduchin, Drugov – Stěpanov, Kokšarov, Vyglazov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Komarov, Levrentějev – Michel, Střelcov
Widownia: 5019
1. tercja | ||||
03:06 | VLD | 2 | Sajustov, zahaczanie | |
10:39 | CEC | 0:1 | Makejev (Jeřábek) | |
11:06 | VLD | 1:1 | Ivanov (Glazkov) | |
11:32 | VLD | 2:1 | Kuzněcov (Sigarjov, Tkačjov) | |
12:26 | CEC | 2 | Gimajev, zahaczanie | |
18:30 | CEC | 2 | Afinogenov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
19:04 | VLD | 3:1 | Lugin (Blum, Tkačjov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:38 | VLD | 2 | Sajustov, nadmierna ostrość w grze | |
CEC | 2 | Kopejkin, przeszkadzanie | ||
22:30 | CEC | 2 | Horák, spowodowanie upadku przeciwnika | |
22:44 | VLD | 4:1 | Tkačjov (Blum) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:34 | CEC | 4:2 | Kopejkin (Aaltonen) | |
46:00 | CEC | 4:3 | Afinogenov (Makejev, Horák) | |
54:01 | CEC | 5 | Semjonov, bójka | |
VLD | 5 | Mnacjan, bójka | ||
54:29 | VLD | 5:3 | Sajustov (Sabolič) | |
58:38 | VLD | 2 | Koněv, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
58:52 | CEC | 5:4 | Kopejkin (Jeřábek, Aaltonen) | |
Finał |
Władywostok – Podolsk 11:30 5:4
Nowokuźnieck – Jekaterynburg 12:00 2:5
Novosibirsk – Chanty-Mansyjsk 12:30 2:0
Omsk – Barys 13:00 3:1
CSKA Moskwa – Saławat 16:00 3:1
Czerepowiec – Czelabińsk 16:00 2:7
Niżny Nowogród – Helsinki 16:00 3:1
Sankt Petersburg – Magnitogorsk 16:00 4:2
Sp. Moskwa – Din. Ryga 16:00 4:3
58:52
58:52 Alexej Kopejkin (CEC) - 5:4
58:52
Strzelcem bramki ALEXEJ KOPEJKIN. Asysta Jakub Jeřábek, Miro Aaltonen.
58:38
54:29
54:29 Dmitrij Sajustov (VLD) - 5:3
54:29
Strzelcem bramki DMITRIJ SAJUSTOV. Asysta Robert Sabolič.
54:01
Kara dla Admirał Władywostok (Samvel Mnacjan – 5 min., bójka).
46:00
46:00 Maxim Afinogenov (CEC) - 4:3
46:00
Strzelcem bramki MAXIM AFINOGENOV. Asysta Alexej Makejev, Roman Horák.
40:34
40:34 Alexej Kopejkin (CEC) - 4:2
40:34
Strzelcem bramki ALEXEJ KOPEJKIN. Asysta Miro Aaltonen.
40:01
40:00
22:44
22:44 Vladimir Tkačjov (VLD) - 4:1
22:44
Strzelcem bramki VLADIMIR TKAČJOV. Asysta Jonathon Blum.
22:30
21:38
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexej Kopejkin – 2 min., przeszkadzanie).
20:01