2:1
finał (1:0, 0:1, 1:0)
27.08.2016, 17:00 • Nitra Aréna • Grupa J
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK Nitra – HC Škoda Pilzno
2:1
finał (1:0, 0:1, 1:0)
Składy i statystyki: 12. Blackwater (Slovák, Ordzovenský), 48. Milam (Laliberté, Blackwater) – 22. Kratěna (Johnson)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Nitra:
Valent (Foltán) – Ordzovenský, Milam, Mezei (C), Rais, Versteeg, König – Blackwater, Slovák (A), Laliberté – Kutálek, Krištof, Ručkay – Štefanka (A), Paukovček, Macík – Bajtek, Bene, Chalupa – Pupák, Piačka. Trenér: Andrej Kmeč.
Zmiany:
Trener:
HC Škoda Pilzno:
Machovský (Polívka) – Pulpán (A), Čerešňák, Kvasnička, Kadlec (A), Moravčík, Kubka, Sklenička – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Lev, Kratěna (C) – Svoboda, Preisinger, Schleiss – Hollweg, Koreis, Yellow Horn. Trenér: Michal Straka.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Smetana (AUT), Novák – Korba, Šefčík (všichni SVK).
Widownia:
1. tercja | ||||
04:50 | PLZ | 2 | Kubka, zahaczanie | |
07:47 | PLZ | 2 | Kracík, spowodowanie upadku przeciwnika | |
11:44 | NIT | 1:0 | Blackwater (Slovák, Ordzovenský) | |
17:28 | NIT | 2 | Mezei, trzymanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:32 | PLZ | 1:1 | Kratěna (Johnson) | |
24:35 | NIT | 2 | Laliberté, zahaczanie | |
33:37 | NIT | 2 | Mezei, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
46:46 | PLZ | 2 | Kubka, trzymanie | |
47:58 | NIT | 2:1 | Milam (Laliberté, Blackwater) | |
Finał |
Władywostok – Podolsk 11:30 5:4
Nowokuźnieck – Jekaterynburg 12:00 2:5
Novosibirsk – Chanty-Mansyjsk 12:30 2:0
Omsk – Barys 13:00 3:1
CSKA Moskwa – Saławat 16:00 3:1
Czerepowiec – Czelabińsk 16:00 2:7
Niżny Nowogród – Helsinki 16:00 3:1
Sankt Petersburg – Magnitogorsk 16:00 4:2
Sp. Moskwa – Din. Ryga 16:00 4:3
47:58
47:58 Jameson Milam (NIT) - 2:1
47:58
46:46
40:01
40:00
33:37
24:35
21:32
21:32 Ondřej Kratěna (PLZ) - 1:1
21:32
Strzelcem bramki KRATĚNA. Asysta Johnson.
20:01
20:00
17:28
11:44
11:44 Judd Blackwater (NIT) - 1:0
11:44
07:47
04:50
00:01