Fortuna 1 Liga

Zawisza Bydgoszcz – GKS Katowice

0:3

finał (0:0)

29.05.2016, 15:00 • Stadion Zawiszy Bydgoszcz im. Zdzisława Krzyszkowiaka • Runda 33 • Mariusz Nyka

79

Gol dla Katowic!
Coś niesamowitego! Ależ rozbili gospodarzy zawodnicy ze stolicy Śląska. W kilka minut przyjezdni rozstrzygają rywalizację i zapewniają sobie komplet punktów w ostatnim meczu wyjazdowym. SŁAWOMIR DUDA spróbował swoich sił uderzeniem z dystansu i bez większego problemu pokonał Sapelę, który nawet nie drgnął! 0:3!

76

W ciągu trzech minut znokautowali swoich rywali piłkarze ze Śląska. Tym razem futbolówkę na dwudziestym metrze przejmuje PATRYK SZYMAŃSKI. Świeżo wprowadzony zawodnik "GieKSy" widząc przed sobą sporo wolnej przestrzeni nie zastanawiał się długi i mocnym precyzyjnym uderzeniem Sapelę. 0:2!

74

Bramkę dosłownie z niczego strzelają przyjezdni! Długie rozegranie futbolówki przed polem karnym rywala kończy się dograniem do GRZEGORZA GONCERZA. Ten w gąszczu rywali zdołał dostawić nogę i w ten sposób, jak na kapitana przystało, dał prowadzenie katowiczanom! Mamy 0:1! Jak odpowiedzą miejscowi?