Piast Karnin Gorzów Wlkp. – Górnik Polkowice

0:2

finał (0:1)

29.05.2016, 17:00 • Runda 33 • Info o zminach stanu (Jarek)

Spotkanie właśnie dobiegło końca! KS Polkowice zwyciężają 2:0 i o tym, czy zdołają wywalczyć miejsce premiowane barażem o drugą ligę zadecyduje ostatnia kolejka. Dziękuję za uwagę! (18:47:08)

90

87

Gol dla KS-u Polkowice!
Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Tym razem do bramki rywali trafił KAMIL HEMPEL.

80

Przed nami końcowe dziesięć minut spotkania. Goście muszą utrzymać prowadzenie, jeśli chcą zachować szanse na zajęcie3 pierwszego miejsca na koniec sezonu.

65

Właśnie upłynęła dwudziesta minuta gry drugiej połowy. Polkowiczanie utrzymują jednobramkowe nad Piastem, ale to wciąż nie jest pewny wynik.

46

Do przerwy KS Polkowice prowadzi z Piastem 1:0 po golu strzelonym w 20. minucie przez Krasińskiego. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans!

45

40

Zbliża się końcówka pierwszej części gry. Gospodarze kontrolują przebieg wydarzeń na boisku i w dalszym ciągu prowadzą.

20

Gol dla KS-u Polkowice
Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Bramkarza rywali pokonał PIOTR KRASIŃSKI.

15

Piętnaście minut gry już za nami. Póki co w Wielkopolsce bez goli. Miejmy nadzieję, że w kolejnych minutach zawodnicy obu drużyn stworzą więcej okazji.