3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Gwardia Koszalin – Pogoń II Szczecin

1:0

finał (0:0)

21.05.2016, 17:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • Runda 28 • Info o zminach stanu (Jarek)

Arbiter zakończył spotkanie w Koszalinie! W niezwykle istotnym pojedynku ligowym Gwardia pokonuje rezerwy Pogoni Szczecin 1:0. Dziękuję za uwagę! (18:51:37)

90

80

Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Miejscowa Gwardia cały czas jedną bramką prowadzi z druga drużyną Pogoni Szczecin.

55

Gol dla Gwardii!

Walka o utrzymanie nabiera rumieńców! Gwardia wychodzi na prowadzenie dzięki trafieniu PRZEMYSŁAWA BRZEZIAŃSKIEGO.

46

Do przerwy bez bramek w Koszalinie. Jest to bardzo korzystny wynik dla rezerw Pogoni, które robi ogromny krok w kierunku zapewnienia sobie utrzymania w trzeciej lidze.

45

20

Po dwudziestu minutach gry wciąż bez bramek w Koszalinie. Miejmy nadzieję, że doczekamy się w końcu jakichś bramek.