3 Liga opolsko - śląska

Pniówek Pawłowice Śląskie – BKS Stal Bielsko-Biała

1:1

finał (0:1)

21.05.2016, 17:00 • Runda 27 • Info o zminach stanu (Piotr Swieczak (@PSwieczak))

Pniówek Pawłowice ostatecznie zremisował z BKS-em Bielsko Biała. Bramkę dla gości zdobył Mariusz Sobala, dla gospodarzy trafił Mariusz Sobczak. (18:57:04)

90

76

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Glenc, na boisku pojawia się Kucharski.

75

Gol dla Pniówka!
Mamy wyrównanie! Pniówek strzela wyrównującą bramkę!

63

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Ciuberek, na boisku pojawia się Dado.

60

Pierwszy kwadrans drugiej połowy nie przyniósł nam zmiany wyniku. BKS w dalszym ciągu prowadzi 1:0.

46

Po pierwszej połowie Pniówek przegrywa z BKS-em 0:1. Jak na razie jedyną bramkę strzelił na początku meczu Mariusz Sobala.

45

43

Żółtą kartkę otrzymuje Prokopów (BKS Stal Bielsko-Biała).

30

Wyrównała się gra. W dalszym ciągu utrzymuje się prowadzenie bielszczan.

25

Żółtą kartkę otrzymuje Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie).

15

Próbują odpowiedzieć na bramkę rywali gospodarze. Pniówek przejął inicjatywę i dłużej utrzymuje się przy piłce.