PKO Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Legia Warszawa

0:0

finał (0:0)

19.04.2016, 20:30 • Stadion Miejski, Chorzów • Runda 32 • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Ciekawe akcje spotkania.

Zagotowało się jeszcze pod polem karnym Ruchu, ale sędzia Krasny zakończył to spotkanie. Dwie całkiem inne połowy dzisiaj w Chorzowie, w pierwszej odsłonie to Legia był lepsza i zasługiwała na bramkę, ale z perspektywy drugiej połówki to gospodarze zagrali lepsze zawody i również mogli się pokusić o bramkę. Najlepsze noty dla bramkarzy i Mariusza Stępińskiego, który był najjaśniejszą postacią w szeregach "Niebieskich", w Legii można pochwalić Rzeźniczaka, pewna i solidna postać w obronie "Wojskowych". To wszystko na dziś z Chorzowa, remis 0:0 na pewno zostawia spory niedosyt. Lajfy.com (22:26:03)

90+5

90+4

Już po czasie, ale rzut rożny dla Legii, do ostatnich sekund będą walczyć "Wojskowi".

90+3

A jednak nie, Rzeźniczak świetnie czyści, spokojnie rozgrywają "Legioniści", którzy nie spieszą się i czekają na ostatni gwizdek.

90+2

Piłka na uwolnienie w kierunku Prijovića, ciągle jednak źle to wygląda ze strony gości. Ruch wychodzi z groźną kontrą.

90+1

Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Mariusz Stępiński, na boisku pojawia się Michał Efir.

90+1

Trzy minuty do regulaminowego czasu gry dorzucił Sebastian Krasny.

90

Za chwilkę pierwsza zmiana u "Niebieskich", Michał Efir gotowy już do wejścia na zieloną murawę.

89

Kucharczyk ładnie poszedł lewą stroną i wywalczył rzut rożny dla "Wojskowych", piłka dochodząca, Rzeźniczak starał się wypracować rzut rożny, ale przejmuje Surma.

88

Borysiuk do Hämäläinena, który znowu traci futbolówkę, Legia ciągle jednak w akcji, Rzeźniczak włączył się na prawej stronie i dograł prosto w ręce Putnockýego.

87

Bardzo pasywnie Hämäläinen, który traci piłkę. Może podobać się Ruch, który gra dużo lepiej, piłkarsko jak i taktycznie. "Wojskowi" po prostu wmurowani i mogą liczyć tylko na szczęśliwą kontrę.

86

Nic wielkiego z tego rzutu rożnego się nie podziało, Lipski dogrywał jeszcze w pole karne, ale Broź czujnie uprzedził Malarza wybijając to podanie z dala od szesnastki gości.

85

Broź pogubił się i pozwolił piłce opuścić boisko blisko linii środkowej boiska. Jędrzejczyk chwilę potem wybija na rzut rożny.

84

Mocno piłka do Prijovića, Grodzicki kapitalnie wyszedł z własnej połowy i wypuścił Stępińskiego, który fauluje chwile potem Jędrzejczyka.

83

Leży na boisku Guilherme, który wcześniej był naciskany przez Koja, chwilka przerwy w grze, ale już możemy wracać.

82

Czekamy na akcję Legii, Ruch teraz cofnął się w głąb boiska i czeka na swoją okazję, która na pewno się zjawi już niedługo.