Puchar Ligi Francuskiej

Paris Saint-Germain – Olympique Lyon

2:1

finał (1:1)

13.01.2016, 21:00 • Parc des Princes, Paryż • Ćwierćfinał • Artur Stachyra (@arrtek1)

PSG przechodzi dalej! Nie był to fantastyczny mecz, ale paryżanie w końcu dopięli swego. W pierwszej połowie goście mieli swoje szanse, a w drugiej jakby zabrakło im sił. Zapraszamy na kolejne relacje. (22:54:06)

90+5

90+4

Jeszcze mamy rzut rożny!

90+4

Clement Grenier uderza wysoko nad bramką! Przesadził, mógł być bohaterem swojej drużyny.

90+3

Szansa dla Lyonu! Rzut wolny z około 23 metrów.

90

Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

89

Ghezzal świetnie urwał się prawą flanką, ale sędzia asystent pokazał spalonego. Nie zapowiada się na wyrównanie.

87

Ataki gości dalej niezbyt konkretne, nie potrafią przełamać zasieków PSG.

84

PSG już nieco bardziej cofnięte, ale Lyon jak na razie nie rzuca wszystkich sił do ataku.

82

Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Pastore, na boisku pojawia się Motta.

82

Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Beauvue, na boisku pojawia się Lacazette.

80

Od kilkunastu minut oglądamy bardziej otwarty mecz niż dotychczas. PSG nie broni wyniku, stara się podwyższyć prowadzenie.

77

Lucas z szansą na drugiego gola! W sytuacji sam na sam strzelił minimalnie obok bramki.

77

Bardzo dobra okazja gości! Olimpijczycy wymienili serię podań już w polu karnym rywali, jednak żaden z nich nie zdecydował się na strzał. Odrobinę przesadzili z dopracowywaniem sytuacji.

76

Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Mvuemba, na boisku pojawia się Grenier.

73

73. Lucas (PSG)

73

Gol dla PSG!
Strzelcem gola LUCAS MOURA. Gospodarze pomknęli we dwóch z niesamowicie szybkim kontratakiem i Lucas w dogodnej sytuacji silnym uderzeniem nie dał szans golkiperowi Lyonu. Wzorowa kontra!

72

Świetne uderzenie Mvuemby z dystansu! Uderzył niesamowicie mocno, Sirigu zmuszony sparować na róg. Ze stałego fragmentu gry nic nie wyszło.

69

Seria kolejnych rzutów rożnych gospodarzy, od kilku minut zdecydowanie przeważają.