Niemiecka Bundesliga

SV Darmstadt 98 – 1. FC Koln

0:0

finał (0:0)

27.11.2015, 20:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Runda 14 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:28:13)
Za nami naprawdę przeciętne spotkanie, które zakończyło się podziałem punktów. SV Darmstadt 98 nie stworzył sobie praktycznie żadnej sytuacji podbramkowej w drugiej części meczu. Jedynie w pierwszej połowie szansę na pokonanie Horna miał Rosenthal, ale nieznacznie przestrzelił. W odpowiedzi Kolonia również niewiele zdziałała w ofensywie, a na uwagę zasługują jedynie dwa uderzenia z pierwszej połowy meczu. Próba Risse zza szesnastki okazała się niecelna, natomiast dobrej jakości strzał Lehmanna świetnie wybronił Mathenia. W efekcie mieliśmy dzisiaj bezbramkowy remis.

90+2

90+2

Sędzia doliczył dwie minuty do tego spotkania. To już ostatnia chwila dla obu teamów, aby zdobyć gola na wagę wygranej.

90+1

Heller schodzi w doliczonym czasie gry z boiska, a zmienia go Dominik Stroh-Engel.

90

Sailer nieprzepisowo zaatakował przy linii bocznej boiska rywala i w efekcie Jojić będzie za moment wrzucał piłkę w szesnastkę miejscowych.

89

Nie mieliśmy w drugiej połowie zbyt wielu przerw w grze. Sędzia zapewne doliczy do tego meczu trzy minuty.

88

Końcówka należy do zawodników miejscowego zespołu. To oni atakują, ale nie są w stanie dojść do odpowiedniej pozycji strzeleckiej.

87

Holland za moment będzie daleko wrzucał piłkę z autu. Udało się zawodnikom z Kolonii dobrze wyjść z tej trudnej sytuacji i przejąć futbolówkę.

86

Piłkę do gry za moment będzie wprowadzał Sulu. Odpowiednio dograł on do Wagnera, ale ten napastnik niecelnie przymierzył zza szesnastki.

85

Piłkę przejmuje we własnym polu karnym Mathenia. Decyduje się on na dalekie wybicie piłki w kierunku doświadczonego Wagnera.

84

Węgierski defensor miejscowego zespołu jest dzisiaj pewnym punktem bloku defensywnego. Tym razem wybijał futbolówkę na rzut rożny.

83

Obaj szkoleniowcy pozostawili sobie po jednej opcji zmiany w ostatnich minutach tego pojedynku. Pozostało nam jeszcze około dziesięć minut spotkania.

82

Z bujną brodą pojawia się na boisku Sailer. Zmienia on nieprzydatnego w tym meczu Kempe.

81

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na minimalnym spalonym znalazł się zawodnik SV Darmstadt 98 i od rzutu wolnego pośredniego wznowią grę przyjezdni.

80

Zoller poszedł w tej sytuacji na raz i wpadł w przeciwnika. Ostatecznie otrzymał on napomnienie.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   45. Garics (DAM), 74. Sulu (DAM) – 80. Zoller (KLN)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 4:1. Foule: 16:12.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, Holland – Niemeyer, Gondorf – Heller (90+1. Stroh-Engel), Rosenthal (71. Rausch), Kempe (82. Sailer) – Wagner.
Zmiany: Załuska – Sailer, Stroh-Engel, Jungwirth, Rausch, J. Díaz, Rajković.

1. FC Koln: Horn – Risse, Maroh, Heintz, Hector – Lehmann – Ōsako (60. Jojic), Gerhardt, Vogt, Bittencourt – Modeste (79. Hosiner).
Zmiany: Kessler – Olkowski, F. Sørensen, Jojic, Nagasawa, Hosiner, Zoller.

Sędzia główny: D. Aytekin
Asystenci: C. Dietz, M. Emmer
Techniczny: M. Schüller