2:0

finał (0:0)

01.03.2015, 12:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Radoslaw Kliszewski

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje z ligą hiszpańską na Lajfy.com! (13:55:49)
Trzy minuty i dwa zabójcze ataki Valencii wystarczyły do tego by gospodarze sięgnęli po komplet punktów. Real Sociedad nie był w stanie poważnie zagrozić bramce rywala. Goście grali bardzo zachowawczo w ofensywie.

90+3

90+2

Dośrodkowanie z prawej strony boiska kompletnie nieudane. De Paul zagrywa już zza linii końcowej.

90+1

Negredo ucierpiał w starciu z rywalem, zderzył się głowami z obrońcom Realu Sociedad. Gra zostaje przerwana.

90

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 3. minuty.

89

Kolejne nieprzyjemne starcie w środkowej części boiska, w starciu z rywalem ucierpiał Parejo. Wezwana na boisko zostaje pomoc medyczna.

88

Żółtą kartkę otrzymuje de Paul (Valencia CF). Ostre wejście zawodnika gospodarzy w nogi Ansotegiego.

87

Dośrodkowanie De La Belli w kierunku Agirretxe! Napastnik gości wysoko wyskakuje w polu karnym, uderza w kierunku bramki. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

86

Tempo spotkania kompletnie opadło na Estadio Mestalla. Valencia mądrze broni się na własnej połowie, a Sociedad nie jest w stanie w ofensywie nic zrobić.

85

Pardo zagrywa prostopadłe podanie w kierunku Finnbogasona. Piłka zagrana zbyt mocno ląduje za linią końcową boiska.

84

Gra szybko przenosi się na połowę gospodarzy. Real Sociedad rozgrywa piłkę wszerz boiska, jednak brakuje im pomysłu na szczelnie ustawioną defensywę Valencii.

83

Ofensywna akcja Valencii zakończona niepowodzeniem. Piłka ląduje za linią końcową boiska.

83

Pablo Piattiego, strzelca dwóch bramek w dzisiejszym pojedynku żegnały owację na stojąco! Zasłużone brawa.

82

Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Piatti, na boisku pojawia się de Paul.

80

Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Yuri, na boisku pojawia się Finnbogason.

79

Gaya umiejętnie wypchnął atak rywali z lewej strony boiska. Zespół gości nie jest w stanie zagrozić bramce Diego Alvesa.

78

Gospodarze nadal w posiadaniu futbolówki, wydaję się, że zespół gości pogodził się z porażką.

76

To powinna być bramka dla zespołu Valencii! Negredo z 8. metra mając przed sobą zaledwie bramkarza nie trafia w światło bramki!

75

Żółtą kartkę otrzymuje Yuri (Real Sociedad).

75

Wiele strat z obu stron, gościom brakuje pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

74

Rulli z łatwością łapie futbolówkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska Piattiego. Kolejny atak Valencii z łatwością zatrzymany przez rywali.

72

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska, żadna z drużyn nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce. Valencia kontroluje sytuacje na boisku.

71

Pieto dośrodkował w pole karne, uderzenie głową na bramkę rywali posłał Pardo. Piłka przelatuje daleko obok bramki.

69

Negredo otrzymał piłkę za obrońców! Na piątym metrze uderzył z pierwszej piłki, jednak jego próba wylądowała na bocznej siatce bramki.

68

Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Feghouli, na boisku pojawia się Rodrigo.

67

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Gayi zostaje z łatwością złapane przez Rulliego. Piłkę przejmują goście.

66

Ostre wejście w Feghouliego! Sędzia przerywa grę, będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy na ich połowie.

65

Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Elustodno, na boisku pojawia się De La Bella.

63

Parejo po raz kolejny podszedł do futbolówki i po raz kolejny fatalnie się myli, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

62

Perez powalony na murawę tuż przed polem karnym gości! 20. metr boiska, kapitalna okazja dla zespołu gospodarzy!

61

Uderzenie Prieto zza pola karnego niecelne. Piłka minimalnie mija bramkę Valencii.

60

Sociedad od dłuższego czasu w posiadaniu futbolówki, gra toczy się głównie na połowie rywala.

59

Pablo Piatti bez wątpienia jest bohaterem dzisiejszego pojedynku.

57

Uderzenie z dystansu przelatuje obok bramki Valencii. Diego Alves wznowi grę wybiciem piłki z piątego metra.

PIATTI - 2:0

56

Gol dla Valencii!
Dwa ciosy w trzy minuty PABLO PIATTIEGO! Kopia sytuacji z przed chwili, z prawej strony piłka zagrana wzdłuż bramki przez Feghouliego, tam po raz kolejny znakomicie miejsce między obrońcami znalazł Piatti i pewnym uderzeniem wpisuje się drugi raz na listę strzelców.

56

Gaya z łatwością zatrzymał ofensywną akcję gości. Valencia może spokojnie konstruować kolejny atak ofensywny.

54

Goście utrzymują się w posiadaniu futbolówki, gra toczy się na połowie gospodarzy. Valencia zepchnięta do defensywy.

PIATTI - 1:0

53

Kapitalnie w polu karnym odnalazł się filigranowy PABLO PIATTI. Parejo zagrał piłkę z prawej strony boiska, zawodnik Valencii nabiegł dołożył nogę, ta po nogach obrońcy przy krótkim słupku wpada do bramki!

52

Inigo Martinez zatrzymywany nieprzepisowo przez zawodnika gości na własnej połowie, sędzia zatrzymuje grę. Rzut wolny dla Realu Sociedad.

51

Piłka nadal utrzymywała się nadal w posiadaniu gospodarzy. Feghouli wykorzystał swoją szybkość z prawej strony boiska, jednak jego zagranie zostało w porę przecięte.

50

Dośrodkowanie Parejo w pole karne z rzutu wolnego zostaje wybite na 14. metrze przez defensywę przyjezdnych.

49

Seria rzutów rożnych nie zagroziła bramce rywali, Real Sociedad odpiera ataki Valencii.

48

Feghouli z pierwszej piłki uderza na bramkę rywali, piłkę plecami zatrzymuje Ansotegi.

47

Dośrodkowanie z lewej strony strzałem w polu karnym pod naciskiem Mustafiego uderza Agirretxe. Piłka przelatuje minimalnie nad bramką.

46

Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Canales, na boisku pojawia się Hervias.

46

Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Otamendi, na boisku pojawia się Orban.

46

Widać, że podopieczni Davida Moyes'a przyjechali dziś powalczyć o zwycięstwo i łatwo wyżej notowanym gospodarzom nie będzie dziś na pewno. Druga część spotkania może przenieść nam sporo emocji.

45+3

45+2

Żółtą kartkę otrzymuje Perez (Valencia CF). Zaostrzyła się gra nam, pomocnik gospodarzy ostro potraktował Canalesa.

45+1

Sędzia przedłuż pierwszą część spotkania o dodatkowe trzy minuty.

45

Potrzebna jest pomoc medyczna! U obrońcy Valencii widać duży grymas na twarzy.

44

Otamendi ucierpiał w starciu między trzema zawodnikami w tym z Javi Fuego ze swojego zespołu, który chwile wcześniej faulował rywala.

43

Prawą stroną akcję wyprowadzili gospodarze. Zagranie Barragana zostaje zablokowane, następnie do futbolówki dopada Feghouli, strzał skrzydłowego Valencii również został zablokowany.

42

Negredo w walce powietrznej w szczękę przypadkowo uderzył Ansotegiego. Gra zostaje na chwile przerwana, obrońca gości lekko ucierpiał.

41

Barragan ostro potraktowany przez Canalesa z prawej strony boiska podczas wyprowadzania futbolówki z własnej połowy. Sędzia bez wahania używa gwizdka sędziego i przerywa grę.

40

Rzut wolny po raz kolejny fatalnie uderzony przez Parejo. Piłka po rykoszecie ląduje za linią końcową boiska. Korner rozegrany niedokładnie.

39

Żółtą kartkę otrzymuje Elustodno (Real Sociedad). Pomocnik gości ostrym wejście zatrzymał akcję rywali tuż przed własnym polem karnym.

38

Gaya w porę przerywa akcję ofensywną gości z lewej strony boiska! Gra szybko przenosi się pod pole karne rywali.

37

Real Sociedad przejął inicjatywę na boisku. Valencia jest zepchnięta do defensywy.

36

Gra toczy się w środkowej części boiska, żadna z drużyn nie jest w stanie dłużej się utrzymać przy piłce. Notujemy wiele strat z obu stron.

34

Piatti po raz kolejny posyła piłkę w pole karne z rzutu rożnego! Piłka zostaje wybita przez Inigo Martineza z dala od własnej bramki.

33

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką rywali, jednak nadal w posiadaniu futbolówki są zawodnicy z Walencji.

32

Kolejna akcja Valencii zatrzymana wybiciem futbolówki przez defensorów gości na rzut rożny.

31

Parejo dostał piłkę za plecy od Feghouli'ego, a mógł wyjść na kapitalną pozycję do zdobycia bramki. Złe podanie skrzydłowego gospodarzy.

29

Negredo znalazł się w kapitalnej sytuacji! Na 7. metrze sam był, jednak przeniósł futbolówkę nad poprzeczką... na całe szczęście jego i jego zespołu był na pozycji spalonej napastnik Valencii.

28

Mustafi najwyżej wyskoczył w polu karnym po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Uderzenie jego z trudem zostaje sparowane przez Rulliego!

27

Barragan posłał mocne płaskie podanie w pole karne z prawej strony boiska! Jego podanie zostało zatrzymane przez rywali. Piłka ląduje za linią końcową boiska.

26

Podanie na prawą stronę boiska do Piattiego niedokładna. Piłka ląduje za linią końcową boiska.

25

Ansotegi zameldował się na murawie faulem na przeciwniku po stracie futbolówki przez jego kolegów w środkowej części boiska.

24

Gra została wznowiona! Piłka w posiadaniu gości, gra toczy się na połowie Valencii.

23

Obaj przy pomocy służb medycznych opuszczają murawę. Nie wygląda to zbyt dobrze. Zawodnik gospodarzy ma rozciętą głowę.

22

Ostre starcie na murawie między zawodnikami obu zespołów. W powietrzu głowami zderzyli się Feghouli z Ansotegim. Potrzebna jest pomoc medyczna dla obu zawodników.

20

Piłka zostaje wybita przed pole karne głową przez gości! Futbolówka spada pod nogi Mustafiego, który decyduję się na uderzenie z pierwszej piłki. Próba obrońcy Valencii minimalnie mija bramkę rywali.

19

Składna akcja przeprowadzona przez zespół gości, piłka po sznurku wędrowała do lewej strony. Gaya posłał piłkę z pierwszej piłki, jednak jego zagranie zostało zablokowane.

17

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Yuriego zostało zablokowane przez Mustafiego! Gospodarze przejmują posiadanie piłki.

16

Gra toczy się głównie w środkowej częściej boiska. Obie drużyny nie są w stanie dłużej utrzymać się w posiadaniu futbolówki.

14

Groźna okazja dla gospodarzy! Piłkę z prawej strony boiska otrzymał Feghouli, skrzydłowy Valencii w pełnym biegu wbiega w pole karne i posyła strzał na długi róg! Próba jego minimalnie mija bramkę rywali.

13

Uderzenie bezpośrednie z rzutu wolnego Parejo szybuje wysoko nad poprzeczką. Fatalna próba kapitana gospodarzy!

12

Żółtą kartkę otrzymuje Aritz Elustondo (Real Sociedad). Obrońca gości zasłużył na tą karę! Brzydkie przewinienie obrońcy Sociedad.

12

Faul dla Valencii na 30. metrze boiska! Okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

11

Arbiter główny dopatrzył się przewinienia w ofensywie Piattiego. Przerywa grę, gości wznowią ją od stałego fragmentu gry.

10

Feghouli wypuszczony z prawej strony boiska, skrzydłowy Valencii zagrywa piłkę wzdłuż bramki. Żaden z jego kolegów nie przeciął tego podania.

9

Obraz gry nie zmienia się, goście wysokim pressingiem szykanują defensywę rywali. Valencia nie jest w stanie wyprowadzić piłki na połowie rywali.

8

Gospodarze rozgrywają piłkę od dłuższego czasu na własnej połowie. Sociedad wysoko atakuje rywala.

6

Mustafi fatalnie zgrywa piłkę do swojego golkipera! Agirretxe przecina zagranie, jednak dopuszcza się przewinienia na golkiperze rywali.

5

Kolejny korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką rywala. Uderzenie z dystansu szybuje wysoko nad poprzeczką.

4

Prieto z Canalesem rozegrali krótko stały fragment gry, pierwszy z nich posłał z narożnika pola karnego piłkę w pole karne. Obrońcy w porę interweniują i wybijają futbolówkę za linię końcową boiska.

2

Gospodarze dziś występują w biało-czarnych trykotach, z kolei goście odziani są w rażąco pomarańczowe stroje. Od początku spotkania to gospodarze są w posiadaniu futbolówki.

1

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem remisowym! Jaki wynik padnie tym razem!? Liczymy na dobre widowisko i zacięty pojedynek! Miejmy nadzieję, że oba zespoły nie zawiodą oczekiwań kibiców i będziemy mogli delektować się piłką na najwyższym poziomie!
Przyjezdni w 24. kolejkach zgromadzili na koncie 27. punktów. Sześć razy sięgali po trzy punkty, dziewięciokrotnie remisowali, dziewięć razy także z boiska schodzili pokonani. W poprzedniej kolejce spotkań po znakomitym widowisku i bramce w 90. minucie zwyciężyli z Sevillą na własnym obiekcie 4:3!
Zespół z Walencji w tabeli zajmuję czwartą lokatę, ze stratą trzech oczek do trzeciego Atletico Madryt. W rozegranych dotychczas spotkaniach na swoim koncie uzbierali 50. punktów, piętnastokrotnie sięgali po komplet punktów, dołożyli do tego pięć remisów oraz cztery porażki. W minionej kolejce sięgnęli po trzy punkty zwyciężając z Cordobą (2:1).
Obie drużyny przed sezonem zapowiadały walkę o europejskie puchary i grę o czub tabeli. Jedna z nich nadal walczy o dobrą pozycję i podium w Primera Division. Natomiast drudzy stali się średniakiem, w tej chwili nie są w stanie włączyć się w walkę o cele jakie mieli założone przez zarząd przed startem ligi.
W 25. kolejce spotkań ligi hiszpańskiej, Valencia zagra na własnym obiekcie z Realem Sociedad.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.