Inter Mediolan – ACF Fiorentina

0:1

finał (0:0)

01.03.2015, 18:15 • San Siro, Mediolan • Piotr

Inter Mediolan przegrywa przed własną publicznością z ACF Fiorentiną 0:1. Jedyną bramkę, dzisiejszego późnego popołudnia zdobył rezerwowy Mohamed Salah. Inter był lepszy z gry, a w końcowych fragmentach meczu zdominował boiskowe poczynania. Piłka jednak do bramki wpadła tylko raz i wobec tego, to goście wywożą z San Siro komplet oczek. Dziękujemy za wspólne emocje! (20:11:32)

90+6

90+5

Fiorentina broni się całą drużyną, Inter nie bardzo ma pomysł, jak to "przeskoczyć".

90+4

Jeszcze 120 sekund szans dla gospodarzy i walki o przetrwanie Fiorentiny.

90+2

Stały fragment gry nic nie przyniósł – atakujący gracze Interu złamali linię ostatniego obrońcy.

90+2

Neto z najwyższym trudem przenosi piłkę na rzut rożny, po główce Palacio! Kolejne, świetne dośrodkowanie Shaqiriego!

90+2

Dwie minuty już upłynęły. Nic nie zmienia się obraz gry, Inter próbuje odmienić mecz.

90

6 minut doliczone przez sędziego. Mieliśmy sporo przerw, więc decyzja pana Massy wydaje się uzasadniona.

90

W ofensywie przewinili gospodarze.

88

Częściej w posiadaniu piłki Inter i to podopieczni Manciniego dyktują warunki gry. Czy zdążą jednak przed upływem czasu?

86

Brozović napomniany za protesty.

86

Coraz mniej czasu. Fiorentina zepchnięta do defensywy.

85

Mały bilard w polu karnym, kończy wszystko niecelnym uderzeniem Juan.

85

Shaqiri wywalczył rzut rożny. Inter wie, że gra w przewadze i zrobi wszystko, by odmienić losy meczu.

84

Ależ z piłką napędził się Palacio, ale zabrakło celności w wykończeniu! Argentyńczyk zwiódł dwójkę rywali, po czym uderzył tuż obok słupka!