Francuska Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – EA Guingamp

1:0

finał (0:0)

01.03.2015, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com (15:49:59)
Koniec spotkania! FC Nantes pokonuje na własnej murawie EA Guingamp 1:0 dzięki bramce Bammou zdobytej w 68. minucie dzisiejszego starcia. W pełni zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

90+3

90+2

Ostatniej zmiany dokonują goście. Na boisku pojawia się Gomis, który zastępuje Niane.

90+1

Trzy minuty zostały jeszcze doliczone do dzisiejszego meczu.

90

Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Vizcarrondo! Nantes gra w dziesiątkę!

90

Rozpoczyna się już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

87

Gakpe próbował indywidualnie, ale nie zdołał oddać strzału.

86

Słabo rozegrany ten korner przez gości. Nantes rusza już z kolejną akcją.

85

Rzut rożny dla ekipy z Guingamp.

84

Niane na pozycji spalonej. Przerwa w grze.

83

Guingamp w ogóle nie może wprowadzić piłki pod pole karne gospodarzy. Świetnie defensywnie gra Nantes.

81

Żółta kartka dla Sankharé. Rzut wolny dla Nantes.

80

Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79

Coraz głośniejszy doping kibiców na Stade de la Beaujoire. Gospodarze ciągle w ofensywie.

77

Zapowiedziana ostatnia zmiana w Guingamp. Diallo opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Douniama.

76

Kotłuje się pod bramką Lossla! Niewiele brakło, a byłoby 2:0 dla gospodarzy po strzale Bammou!

74

Goście szykują się do kolejnej zmiany. Zupełnie nie układa się gra EA.

71

Zamieszanie w polu karnym gości. Jeden z zawodników Guingamp leży na murawie. Przerwa w grze.