Francuska Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – EA Guingamp

1:0

finał (0:0)

01.03.2015, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com (15:49:59)
Koniec spotkania! FC Nantes pokonuje na własnej murawie EA Guingamp 1:0 dzięki bramce Bammou zdobytej w 68. minucie dzisiejszego starcia. W pełni zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

90+3

90+2

Ostatniej zmiany dokonują goście. Na boisku pojawia się Gomis, który zastępuje Niane.

90+1

Trzy minuty zostały jeszcze doliczone do dzisiejszego meczu.

90

Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Vizcarrondo! Nantes gra w dziesiątkę!

90

Rozpoczyna się już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

87

Gakpe próbował indywidualnie, ale nie zdołał oddać strzału.

86

Słabo rozegrany ten korner przez gości. Nantes rusza już z kolejną akcją.

85

Rzut rożny dla ekipy z Guingamp.

84

Niane na pozycji spalonej. Przerwa w grze.

83

Guingamp w ogóle nie może wprowadzić piłki pod pole karne gospodarzy. Świetnie defensywnie gra Nantes.

81

Żółta kartka dla Sankharé. Rzut wolny dla Nantes.

80

Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79

Coraz głośniejszy doping kibiców na Stade de la Beaujoire. Gospodarze ciągle w ofensywie.

77

Zapowiedziana ostatnia zmiana w Guingamp. Diallo opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Douniama.

76

Kotłuje się pod bramką Lossla! Niewiele brakło, a byłoby 2:0 dla gospodarzy po strzale Bammou!

74

Goście szykują się do kolejnej zmiany. Zupełnie nie układa się gra EA.

71

Zamieszanie w polu karnym gości. Jeden z zawodników Guingamp leży na murawie. Przerwa w grze.

69

Teraz do ofensywy ruszają zawodnicy z Guingamp. Szykuje nam się ciekawa końcówka.

Yacine BAMMOU - 1:0

68

Gol dla Nantes!
Bramkę zdobył YACINE BAMMOU.

GOOOL! W końcu mamy pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu! YACINE BAMMOU popisuje się świetnym strzałem tuż sprzed pola karnego i pokonuje Lossla! 1:0 dla Nantes!

65

Druga zmiana w zespole gości. Na boisku w miejsce Coco pojawia się Mathis.

63

Teraz już Lossl został zmuszony do interwencji po uderzeniu Deauxa. Większych problemów z obroną jednak nie miał.

62

Po drugiej stronie boiska niecelnym uderzeniem popisał się Bammou.

Okazja Mandanne

61

Dobra interwencja Riou po strzale Mandanne. Chyba najlepsza okazja gości w tym spotkaniu.

60

Godzina gry za nami. Statystyka posiadania piłki: Nantes – 60%. Guingamp – 40%.

59

Veretout z żółtą kartką. To już piąty kartonik po stronie gospodarzy.

57

Strzał Veretouta na bramkę Lossla zablokowany przez Lemaitre.

56

I jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy. Niane za Hansena.

56

Gospodarze dokonują pierwszej zmiany. Na boisku pojawia się Bammou, który zastępuje Bangoure.

55

Kolejne przewinienie zawodnika Guingamp. Tym razem faulował Pied. Obyło się jednak bez żółtej kartki.

54

Pierwsza żółta kartka w tej części gry. Jej zdobywcą został Coco.

53

Ponownie bardzo mozolnie rozkręca nam się gra w tej części spotkania. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

50

Lössl wznawia grę od własnej bramki po nieudanej akcji Nantes.

48

Nantes spokojnie rozgrywa piłkę na własnej części boiska.

46

Guingamp rozpoczęło drugą część dzisiejszego meczu.

46

Zawodnicy wychodzą już na drugą połowę.
Druga połowa rozpocznie się ok. 15:03.
Koniec pierwszej połowy dzisiejszego spotkania. Po 45. minutach gry mamy bezbramkowy remis. Zamiast celnych strzałów mieliśmy grad żółtych kartek.

45+2

45+1

Sędzia doliczył dodatkowe dwie minuty do pierwszej części spotkania.

45

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

43

Zawodnik Guingamp, Jacobsen zobaczył żółtą kartkę.

42

Gospodarze próbowali ruszyć z kolejną akcją, ale ponownie Bangoura na spalonym.

41

Pierwsza połowa dobiega końca, a jak na razie zobaczyliśmy tylko jeden celny strzał na bramkę – w wykonaniu Nantes.

40

Nieczyste wejście Vizcarrondo i żółta kartka. To już czwarty kartonik dla gospodarzy.

39

Odgwizdane przewinienie Gakpke. Kolejny rzut wolny będą wykonywać goście.

37

Teraz na spalonym znalazł się Bangoura i piłkę odzyskują gracze z Guingamp.

36

Szybka akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem Djilobodjiego.

35

Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej Mandanne. Piłka dla gospodarzy.

34

Ładne dośrodkowanie Deauxa do pola karnego gości, piąstkuje jednak piłkę Lossl.

32

Zdecydowanie zbyt dużo kartek łapią gospodarze. Ukarany Djilobodji.

31

Strzał Giresse na bramkę gospodarzy zablokowany przez jednego z defensorów Kanarków.

30

Żółtych kartek ciąg dalszy. Gakpe zobaczył kartonik.

30

Pół godziny gry za nami. Statystyka posiadania piłki po tym czasie: Nantes – 71%. Guingamp – 29%.

29

Gra przenosi się nam już pod pole karne bramki Riou. Rzut rożny dla Guingamp.

28

A teraz ukarany żółtą kartką został zawodnik Nantes – Deaux.

28

Sędzia traci cierpliwość. Pied z pierwszą żółta kartką.

27

Uderzenie Deauxa przelatuje tuż obok bramki strzeżonej przez Lossla.

26

Veigneau próbował ruszyć prawą stroną, ale został skutecznie zatrzymany przez jednego z zawodników Guingamp.

24

Kolejne przewinienie. Tym razem w wykonaniu Giresse. Rzut wolny dla Nantes.

23

Sporo przerw w grze mamy w ostatnich minutach tego spotkania. Zawodnicy faulują, dyskutują z sędzią, a ten powoli zdaje się tracić cierpliwość.

21

Słabo rozegrany ten stały fragment gry przez przyjezdnych. W posiadaniu piłki już gospodarze.

20

Rzut wolny dla Guingamp sprzed pola karnego bramki Nantes.

18

I mamy pierwszy celny strzał gospodarzy. Swojego szczęścia próbował Gakpe, ale pewnie broni Lossl.

17

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na połowie przeciwnika.

15

Hansen podnosi się z murawy i wydaje się, że może kontynuować grę.

14

Z murawy nie podnosi się teraz Hansen. Sędzia przerywa grę.

13

Nantes ponownie w posiadaniu futbolówki. Jak na razie nie oglądaliśmy jeszcze żadnych celnych strzałów.

11

Bangoura teraz na pozycji spalonej. Kolejna akcja Nantes przymusowo przerwana.

10

Przewinienie Bangoury w środkowej części murawy. Mamy krótką przerwę w grze.

9

Nantes na pozycji spalonej. Sędzia zmuszony do przerwania gry.

7

Niecelne uderzenie Mandanne na bramkę gospodarzy. Riou wznowi grę.

6

Jednak kontuzja Leveque nie okazała się taka drobna. Zawodnik opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Lemaitre.

5

Riou rzuca się pod nogi jednego z zawodników drużyny przyjezdnej i przerywa akcję EA.

4

Jakaś drobna kontuzja jednego z zawodników Guingamp. Mamy krótką przerwę w grze.

2

Riou łapię piłkę do rąk po nieudanym dośrodkowaniu Mandanne.

1

Nantes rozpoczęło ze środka dzisiejsze spotkanie!

1

Zawodnicy pojawiają się na boisku!

Początek spotkania za ok. 20 minut.

FC Nantes: Riou – Hansen, Djilobodji, Vizcarrondo, Veigneau (C) – Cissokho, Bessat, Deaux, Veretout – Bangoura, Gakpé

Rezerwowi: Dupé – Alhadhur, Gomis, Nkoudou, Iloki, Bammou, Niane

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Lévêque, Sorbon, Diallo – Sankharé, Pied, Kerbrat, Regis Coco – Mandanne, Giresse (C)

Rezerwowi: Guichard – Angoua, Lemaître, Mathis, Dos Santos, Schwartz, Douniamat

Sędziowie: Delerue – Aube, Mouysset.
Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!
Spotkanie odbędzie się na mogącym pomieścić niemal 38 tysięcy widzów Stade de la Beaujoire.
Warto przypomnieć, że prezesem Kanarków jest Polak – pochodzący z Szczecina Waldemar Kita.
W ostatniej kolejce Guingamp jednak przerwało swoją dobrą passę i przegrało na własnej murawie z Montpellier 0:2. Nantes na wyjeździe również przegrało, 0:1 z Lyonem.
EA Guingamp zaś to ósma drużyna Ligue 1. Dzięki przyzwoitej formie w ostatnich tygodniach Guingamp ma na swoim koncie już 35 punktów i ciągle ma spore szanse na awans do europejskich pucharów.
FC Nantes to aktualnie dwunasta drużyna ligi francuskiej. Kanarki po 26. rozegranych starciach mają na swoim koncie 33 punkty.
Jednym ze spotkań, które zakończą 21. kolejkę francuskiej Ligue 1 w niedzielne popołudnie będzie starcie Nantes z Guingamp.
27. kolejka francuskiej Ligue 1, spotkanie pomiędzy FC Nantes i EA Guingamp.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.