4:1

finał (3:0)

29.11.2014, 15:30 • Hala Sportowa, Gliwice. • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emocje z relacjami w lajfy.com! (17:02:06)
GAF Jasna Gliwice wygrywa to spotkanie 4:1 z Gwiazdą Ruda Śląska. Trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużenie wygrali ten pojedynek piłkarze z Gliwic. Gole w tym meczu zdobywali Kiełpiński, Mizgajski, Śmiałkowski i Diemishev dla gospodarzy oraz Siadul dla zespołu gości.

39:53

Gol dla GAF-u Jasna!
DENIS DIEMISHEV przejmuje piłkę na własnej połowie i strzela po ziemi do opuszczonej bramki Gwiazdy Ruda Śląska!!!

39:30

Od rzutu rożnego grę wznowią goście, ale fatalnie rozegrali ten stały fragment gry.

39:03

Rozpoczyna się ostatnia minuta tego meczu. W ataku nadal piłkarze gości. Widuch znakomicie broni strzał sprzed pola karnego rywala!

38:46

Piasecki otrzymał podanie na trzeci metr, ale fatalnie przestrzelił!

38:41

Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią piłkarze miejscowej ekipy.

38:11

Najpierw Widuch świetnie obronił potężny strzał Bubca, a po chwili przestrzelił na pustą bramkę rywali.

37:20

Szykuje się szybka akcja gości. Od własnej bramki Lubczyński wznawia grę.

37:10

Kiełpiński mocno wstrzelał piłkę w pole karne rywala, a tam futbolówka wybijana na korner.

36:26

Gwiazda Ruda Śląska cały czas konstruuje swoje ataki. Kolejny raz tym razem piłka dociera do Siadula, ale ten chybił.

36:10

Lubczyński pewnie wybronił techniczne uderzenie Dury.

35:37

Gol dla Gwiazdy!
Po uderzeniu Łuszczka piłka odbija się od BARTOSZA SIADULA i wpada do bramki zespołu gospodarzy!!!

35:05

Wysoko podeszli tym razem piłkarze gospodarzy i świetnie udało im się zatrzymać akcję rywali.

34:30

Goście zdecydowali się wycofać bramkarza i wprowadzić kolejnego zawodnika do pola.

34:15

Mamy piąte przewinienie gospodarzy i żółtą kartką ukarany Kiełpiński.

33:50

Widuch kolejny raz potwierdza wyborną dyspozycję i wygrywa sytuację oko w oko z rywalem!

33:29

Kiełpiński nie miał pomysłu na skrzydle i piłka uciekła mu za linię końcową.

33:12

Niesamowicie teraz Widuch i jego partnerzy świetnie wybronili akcję dwóch zawodników gości!

32:45

Hewlik ostro został zaatakowany ciałem przez rywalem, ale sędziowie puścili grę.

32:20

Na chwilę obecną stan fauli: Gliwice 4:2 Ruda Śląska.

32:00

GAF zdecydował się na wysokie podejście. Świetnie wyszli spod tego goście i Szachnitowski przestrzelił w sytuacji sam na sam!

31:40

Krajanowski zdecydował się na strzał z dziesiątego metra, ale pomylił się o kilka metrów.

30:42

Skuteczny pressing zespołu gości skutkuje wywalczonym autem na połowie rywala.

30:15

Bubec bardzo długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie został zablokowany.

29:55

Kiełpiński nie wywalczył teraz rzutu wolnego i od autu wznowią piłkarze gości.

29:20

Widuch bardzo ryzykownie na granicy własnego pola karnego, ale ostatecznie dobrze wybija piłkę na korner.

28:23

Czwarte przewinienie piłkarzy GAF Jasna Gliwice w drugiej odsłonie meczu.

28:05

Działach świetnie wyszedł z własnej połowy, ale potem nie miał już pomysłu na rozegranie akcji.

27:40

Dura nieźle przeprowadził akcję na skrzydle i powstrzymał go dopiero Łuszczek.

27:14

Łuszczek próbował zaskoczyć Widucha strzałem z ostrego kąta, ale wyraźnie się pomylił.

26:38

Kolejne przewinienie piłkarzy gospodarzy w drugiej połowie meczu.

26:18

Hewlik pięknym zwodem minął swojego rywala, ale potem akcję zepsuł jego partner z zespołu.

25:55

Pękala dobrze rozegrał atak pozycyjny, ale ostatecznie skutecznie interweniuje Widuch.

25:09

Krajanowski wybija piłkę sprzed bramki i będziemy mieli korner dla gospodarzy.

25:04

Prosty błąd w rozegraniu i podwójne zagranie do własnego bramkarza w zespole Gwiazdy Ruda Śląska.

24:45

Dwie bardzo dobre i efektowne interwencje bramkarza przyjezdnego zespołu.

24:34

Pękala nie miał bartnera do rozegrania piłki i musiał ją wrócić do własnego bramkarza.

24:09

Śmiałkowski odegrał do Ficka, a ten huknął bez zastanowienia, lecz obok bramki.

23:30

Kolejny raz dobry kontratak gości i piłka przelatuje minimalnie obok bramki Widucha.

22:23

Dura świetnie obrócił się z piłką i huknął na bramkę rywali, ale czujny bramkarz gości.

22:01

Drugie przewinienie piłkarzy miejscowej drużyny.

21:39

Kolejny raz starają się wysoko podejść pod rywali goście i Łuszczek dobrze przejął futbolówkę.

21:21

Po dobrej akcji gospodarzy mamy pierwszy faul zawodnika miejscowego zespołu.

20:33

Łuszczek minął jednego rywala i huknął potężnie, jednak strzał zblokowany wyłapuje Widuch.

20:17

Wojciech Działach spróbował strzału z dystansu, ale pomylił się o dobry metr.

21

Bardzo szybko strzelali dzisiaj gospodarze i do przerwy prowadzą 3:0 z Gwiazdą Ruda Śląska. W drugiej połowie goście będą musieli się obudzić i zacząć stwarzać sytuacje pod bramką Widucha.

19:40

Wysoki pressing skutkuje odbiorem, ale pozostało już niewiele czasu.

19:09

Od autu w okolicach własnego pola karnego rozpoczną gospodarze, którzy będą starali utrzymać ten wynik do końca tej połowy.

18:59

Pod publiczkę zagrał teraz piłkarz gospodarzy, ale dobrze jego strzał z przewrotki broni Lubczyński.

18:29

Piasecki miał dobrze piłkę wystawioną do strzału, ale dobrze na wślizgu wygarnął mu ją spod nóg rywal.

17:59

Indywidualna akcja Piaseckiego, ale spokojnie powstrzymali go zawodnicy rywali.

17:41

Powoli dobijamy do końca pierwszej połowy. Oba zespoły nie starają się teraz atakować, a dłużej utrzymać przy piłce.

16:48

Cały czas pilnują się, aby nie dokonać szóstego faulu zawodnicy z Rudy Śląskiej.

16:35

Piłka po rykoszecie mogła zmylić bramkarza gości, ale ten bardzo dobrze wybija na korner.

15:22

Na własnej połowie wyczekują kolejnego ataku zespołu gości piłkarze miejscowej drużyny.

14:55

Kolejny raz bardzo nieudana próba strzału piłkarza Gwiazdy Ruda Śląska.

14:20

Kolejny rzut rożny dla drużyny miejscowych.

13:58

Bardzo dobrze dwa razy strzały rywali broni dobrze dysponowany Lubczyński.

13:22

Widuch starał się dalekim wyrzutem uruchomić ofensywną akcję swojego zespołu, ale ostatecznie Lutecki nie dociera do podania.

12:40

Nie stosują wysokiego pressingu gospodarze. Mamy czwarte przewinienie zawodników z Gliwic.

12:15

Bardzo niecelne uderzenie zawodnika przyjezdnych. Od własnej bramki wznowi grę Widuch.

12:05

Przez dłuższy okres czasu rozgrywają piłkę gracze gości i kończy się akcja za linią boczną boiska.

11:13

Widuch pewnie interweniuje poza własnym polem karnym i wybija piłkę za linię boczną.

10:50

Kolejny raz fantastyczna kontra GAF Jasna, ale cudownie wychodzi z bramki golkiper przyjezdnych!

9:59

Sytuacja trzech na jednego z Lubczyńskim, jednak świetnie interweniuje bramkarz gości!

9:33

Ładnie poklepali piłką zawodnicy gości, ale zablokowane uderzenie jednego z piłkarza tego zespołu.

9:05

Kolejna dobra interwencja bramkarza gości. Po chwili Mizgajski z dystansu, ale przestrzelił.

8:20

Śmiałkowski fauluje swojego przeciwnika i był to trzeci faul jego zespołu.

7:50

Kombinacyjne rozegranie akcji przez gospodarzy, ale źle przymierzył ostatecznie Lutecki.

7:30

Świetnie interweniuje Lubczyński i paruje mocny strzał rywala na aut.

7:06

Bardzo starają się odebrać wysoko piłkę goście. Tym razem to się udało. Mamy jednak po chwili piąte przewinienie Gwiazdy Ruda Śląska.

6:33

Michał Widuch świetnie broni uderzenie z linii pola karnego w wykonaniu Bubca.

6:11

Zdunek chytrym zwodem minął rywala, ale potem mamy jego niecelne podanie.

5:56

Bubec bardzo dobrze na skrzydle powstrzymał rozpędzonego zawodnika rywali.

5:36

Od rzutu rożnego grę wznowił Hewlik, ale szybko tracą piłkę zawodnicy z Rudy Śląskiej.

5:27

Kolejna skuteczna interwencja po strzale z dystansu Widucha.

4:45

Nie potrafią wyjść z własnej połowy teraz zawodnicy przyjezdnego zespołu. Nie ustają ataki gospodarzy.

4:28

Widuch do ostatniego momentu wyczekał i obronił strzał z bliska Szachnitowskiego!

3:41

DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI pięknym strzałem z dystansu podwyższa na trzy do zera!!! Fatalna postawa zespołu gości!!!

3:33

Kolejne uderzenie z dystansu piłkarza miejscowego zespołu i wybija piłkę nad poprzeczką Lubczyński.

3:07

MACIEJ MIZGAJSKI ładnym uderzeniem pokonuje bramkarza rywali!!! Lubczyński zupełnie zmylony rykoszetem!!!

2:43

Nieprawdopodobna parada bramkarza gości! Lubczyński fenomenalnie broni uderzenie Luteckiego!

2:18

Trzeci faul gości w tym meczu. Ich rywale mają jeden na koncie.

1:14

MARCIN KIEŁPIŃSKI z najbliższej odległości strzela swojego szóstego gola w obecnym sezonie!!!

1:13

Lutecki faulowany przez swojego rywala i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

0:41

Bardzo wysoki pressing graczy gości i starają się oni odebrać piłkę swoim rywalom.

0:18

Pierwszy faul w tym meczu. Przewinił zawodnik miejscowego zespołu.

0:08

Pierwsza sytuacja już po kilku sekundach, ale Kiełpiński niecelnie uderzał głową.

1

Na to spotkanie zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 15:30 do relacji w lajfy.com!
Gwiazda Ruda Śląska:

W ostatnim ligowym pojedynku piłkarze z Rudy Śląskiej byli bardzo bliscy sprawienia niespodzianki i urwania punktu faworyzowanemu KGHM Euromasterowi, ale ostatecznie ulegli na wyjeździe 3:4. Przegrywali już 3:0 po pierwszych trzynastu minutach, by doprowadzić do wyrównania po bramkach Ariela Piaseckiego, Bartosza Siadula i Szymona Łuszczka. Na minutę przed końcem jednak trzy punkty dla zespołu z Głogowa uratował Piotr Pietruszko. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest z pięcioma trafieniami Bartosz Siadul.
GAF Jasna Gliwice:

W ostatniej ligowej kolejce piłkarze z Gliwic przegrali bardzo wysoko z Wisłą Krakbet Kraków 2:8. Trzeba jednak zaznaczyć, że grali mecz na wyjeździe, a w Krakowie bardzo ciężko rywalizuje się z Wiślakami. Jedyne bramki dla gości tamtego meczu zdobyli Maciej Mizgajski i Tomasz Dura. Najskuteczniejszym piłkarzem tego zespołu jest właśnie Maciej Mizgajski, który ma na koncie sześć goli w obecnej kampanii.
Sytuacja w ligowej tabeli:

Gospodarze sobotniej rywalizacji spisują się bardzo dobrze w obecnym sezonie futsal ekstraklasy. Po ośmiu rozegranych meczach zajmują wysokie, piąte miejsce w ligowej tabeli. Gwiazda Ruda Śląska również nie ma powodów to wielkich narzekań w tej kampanii. Po ośmiu meczach mają na swoim koncie siedem oczek, ale trzeba przyznać, że ich gra wygląda naprawdę obiecująco. Plasują się dzięki tej zdobyczy punktowej dopiero na dziesiątym miejscu.
Już w najbliższą sobotę czekają nas derby Górnego Śląska i spotkanie GAF Jasna Gliwice z beniaminkiem Gwiazda Ruda Śląska. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip: gospodarze wygrywając podskoczą w kierunku czołówki, natomiast goście będą mogli odskoczyć od 11. w tabeli AZS UŚ Katowice.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.