4:1

finał (3:0)

29.11.2014, 15:30 • Hala Sportowa, Gliwice. • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emocje z relacjami w lajfy.com! (17:02:06)
GAF Jasna Gliwice wygrywa to spotkanie 4:1 z Gwiazdą Ruda Śląska. Trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużenie wygrali ten pojedynek piłkarze z Gliwic. Gole w tym meczu zdobywali Kiełpiński, Mizgajski, Śmiałkowski i Diemishev dla gospodarzy oraz Siadul dla zespołu gości.

39:53

Gol dla GAF-u Jasna!
DENIS DIEMISHEV przejmuje piłkę na własnej połowie i strzela po ziemi do opuszczonej bramki Gwiazdy Ruda Śląska!!!

39:30

Od rzutu rożnego grę wznowią goście, ale fatalnie rozegrali ten stały fragment gry.

39:03

Rozpoczyna się ostatnia minuta tego meczu. W ataku nadal piłkarze gości. Widuch znakomicie broni strzał sprzed pola karnego rywala!

38:46

Piasecki otrzymał podanie na trzeci metr, ale fatalnie przestrzelił!

38:41

Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią piłkarze miejscowej ekipy.

38:11

Najpierw Widuch świetnie obronił potężny strzał Bubca, a po chwili przestrzelił na pustą bramkę rywali.

37:20

Szykuje się szybka akcja gości. Od własnej bramki Lubczyński wznawia grę.

37:10

Kiełpiński mocno wstrzelał piłkę w pole karne rywala, a tam futbolówka wybijana na korner.

36:26

Gwiazda Ruda Śląska cały czas konstruuje swoje ataki. Kolejny raz tym razem piłka dociera do Siadula, ale ten chybił.

36:10

Lubczyński pewnie wybronił techniczne uderzenie Dury.

35:37

Gol dla Gwiazdy!
Po uderzeniu Łuszczka piłka odbija się od BARTOSZA SIADULA i wpada do bramki zespołu gospodarzy!!!

35:05

Wysoko podeszli tym razem piłkarze gospodarzy i świetnie udało im się zatrzymać akcję rywali.

34:30

Goście zdecydowali się wycofać bramkarza i wprowadzić kolejnego zawodnika do pola.

34:15

Mamy piąte przewinienie gospodarzy i żółtą kartką ukarany Kiełpiński.

33:50

Widuch kolejny raz potwierdza wyborną dyspozycję i wygrywa sytuację oko w oko z rywalem!