3:5

finał (1:2)

29.11.2014, 18:00 • Hala Sportowa, Katowice. • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy miłego wieczoru oraz dalszych sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (19:37:23)
Koniec naprawdę ciekawego spotkania w Katowicach! Miejscowy AZS UŚ Katowice po emocjonującym meczu ulega Wiśle Krakbet Kraków 3:5! Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobywali: Kowaluk, Jasiński i Korczyński dla gospodarzy oraz Ricardo, Morawski (dwie), Budniak i Vakhula dla gości.

39:45

Od autu na połowie rywala wznowią grę zawodnicy gości.

39:03

Gol dla AZS-u UŚ!
Niesamowicie chytrym uderzeniem z bliskiej odległości BŁAŻEJ KORCZYŃSKI pokonuje Lasika!!!

38:45

Fenomenalnie broni teraz Lasik strzał z bliskiej odległości Korczyńskiego!

38:30

JĘDRZEJ JASIŃSKI pięknym uderzeniem z ostrego kąta pod poprzeczkę pokonuje bezradnego Lasika!!!

37:59

Od rzutu rożnego grę wznowią gracze miejscowego zespołu.

37:35

Gol dla Wisły!
PIOTR MORAWSKI przejął piłkę na połowie boiska i skutecznie trafił do pustej bramki AZS UŚ Katowice!!!

37:10

Nie potrafili się gospodarze przebić przez szczelnie zmontowaną defensywę zespołu przyjezdnego.

36:37

Gładczak zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale ku swojemu nieszczęściu trafia tylko w boczną siatkę.

36:11

Wypracowali gospodarze pozycję strzelecką Barańskiemu, ale ten wyraźnie się pomylił uderzając z siódmego metra.

35:31

Długo rozgrywana akcja na połowie Białej Gwiazdy kończy się zupełnie nieprzemyślanym zagraniem zawondika gospodarzy.

35:05

W dalszej częsci nie kontynuują już gry z wycofanym bramkarzem gospodarze. Po chwili o czas prosi trener AZS UŚ Katowice.

34:40

Fatalnie rozpoczął akcję swojego zespołu Korczyńki. Po chwili Jasiński fauluje swojego przeciwnika i jest to już piąty faul gospodarzy.

34:05

Wycofali gospodarze bramkarza i wprowadzili kolejnego zawodnika do pola.

33:47

Trzecie przewinienie zawodników Białej Gwiazdy.

33:40

Morawski przegrał pojedynek z golkiperem AZS UŚ Katowice – Bednarczykiem!

33:15

Wysoki pressing miejscowych zaprocentował przejęciem piłki, ale Gładczak nie wygrał pojedynku w ofensywie z Ricardinho.

3:5

finał (1:2)

Gole: 19. Kowaluk, 39. Jasiński, 40. Korczyński – 15. Ricardo, 16. Morawski, 25. Budniak, 28. Vakhula, 38. Morawski

Kartki:   2. Korczyński (KAT), 22. Tosik (KAT)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Orlikowski – Jasiński, Kolmas, Gładczak, Krzywka, Barański, Korczyński, Tosik, Kowaluk.

Wisła Krakbet Kraków: Dworzecki, Lasik, Kocot – Koval, Zastawnik, Jonczyk, Czech, Vakhula, Ricardo Gomes Junior, Bondar, Morawski, Bieda, Pater, Budniak.