OGC Nice – Girondins Bordeaux

1:3

finał (1:1)

23.08.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Goście przegrywali po bramce z rzutu karnego, ale mimo to potrafili się podnieść! Pewne zwycięstwo, 3:1 i komplet punktów po dwóch spotkaniach! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:55:20)

90+4

Maupay trafia do siatki Carrasso, ale zdaniem arbitra liniowego rezerwowy Nicei był na pozycji spalonej! Stąd nieuznana bramka!

90+2

Diawara ogląda całkowicie zasłużoną kartkę za nieczyste zagranie.

87

Mariano trafia do notesu.

85

Rolan kończy udział w tym meczu! Na końcowe minuty meczu, na murawę wbiega Sala!

81

Co tu się dzieje! Goście przez dobre dziesięć minut będą grać w osłabieniu! Diabate ogląda drugą żółtą kartkę!

78

Diawara wchodzi na boisko. Na murawie zameldował się także D'Almeida.

60

Honorat w miejsce Vercauterena, Kaabouni w miejsce Khazriego. Z kolei Bosetti zakończył swój mecz na rzecz Maupaya.

55

Gol dla Bordeaux!
Nicea miała szansą na wyrównanie, ale to goście podwyższają prowadzenie w tym meczu! Rolan do GRÉGORY'EGO SERTICA, a ten pewnie pakuje piłkę do siatki!

53

Agresywnie grają goście. Pallois zobaczył "żółtko".

47

Dobry początek gości i od razu przewaga udokumentowana bramką! Diabate do NICOLASA MAURICE-BELAYA, który z zimną krwią pokonuje bramkarza!

37

Napastnik Bordeaux ukarany kartką.

33

Rolan jest tym zawodnikiem, który zarobił kartkę.

31

No i mamy wyrównanie! Pewnie wykonany rzut karny przez CHEICKA DIABATE! Bramkarz Nicei rzucił się w przeciwną stronę.

30

Contento także zobaczył napomnienie.

30

Amavi ukarany żółtym kartonikiem.

29

Szansa dla Bordeaux! Dlaczego? Bowiem goście mają jedenastkę po tym, jak Khazri był faulowany!

18

Diabate wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem OGC, ale górą zawodnik gospodarzy!

11

Gol dla Nice!
Gospodarze udokumentują swoją przewagę bramką! Świetnie zachował się ALEX BOSETTI, który z okolic wapna uderzył nie do obrony!

7

Pierwsze zagrożenie pod bramką Carrasso. Piłkę na nodze miał Bosetti, ale wyraźnie pomylił się w swoich zamiarach!