Doskonała okazja dla gości zmarnowana. Strzał obok bramki Gwardii

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90 minut

Zaostrzył się mecz w końcówce, co chwile alcje przerywają brzydkie faule

82

Gol dla Cartusi!
Bramkę zdobył RZEPNIKOWSKI.

82

Paweł Rzepnikowski wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego i doprowadza do wyrównania

81

Fabiański ponownie ratuje gospodarzy przed utratą bramki

80

Więckowski niebezpiecznie zaatakował rywala wślizgiem

80

Żółtą kartkę otrzymuje Damian Więckowski (Gwardia Koszalin).

77

Gwardia zaczęła dążyć do podwyższenia rezultatu i od paru minut nie pozwala Cartusii wyjść z własnej połowy

76

Powinno być 2:0, ale Maciej Stańcczyk z najbliższej odległości uderza nad bramką

74

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Dondera, na boisku pojawia się Robakowski.

66

Kieruzel stał przed szansą doprowadzenia do wyrównania, po dośrodkowaniu jednego z jego kolegów dostał piłkę na 5 metr i uderzył nad bramką

61

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Hejden, na boisku pojawia się Dawidowski.

61

Zmiana w drużynie Cartusia Kartuzy: z boiska schodzi Rychłowski, na boisku pojawia się Gorczyca.

61

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Sidor, na boisku pojawia się Ginter.

60

W dogodnej sytuacji Sidor próbował indywidualnie, ale nie trafia w bramkę (Słychać jęk zawodu na trybunach)